main big4

Гері Холт дозволив Кевіну Харту носити футболку Exodus

Актор і комік Кевін Харт недавно був помічений в футболці Exodus. Чи означає це, що він є прихильником класичної треш-метал групи? Гітарист Exodus і Slayer Гері Холт вважає, що, швидше за все, - ні.

 

Минулого тижня, 23 листопада, музикант прокоментував це так в своєму Instagram-акаунті:

Ха-ха! Він фанат? Я в цьому дуже сумніваюся, швидше за все, його стиліст купив цю футболку за невеликі гроші в якомусь вінтажному магазині, якщо це взагалі не сучасна підробка.

 

На футболці, про яку йде мова, зображений логотип групи Exodus, розроблений спеціально для їх турів кінця 1980-х років. На одязі під черепом зі схрещеними кістками написано: Welcome to the Cannibal Bar and Grill (Ласкаво просимо в Гриль-бар Канібал).

Гері Холт, ймовірно, правий, що футболка Харта є скоріше даниною моди, ніж схваленням музичного жанру. До речі кажучи, актора також бачили в футболці Led Zeppelin на грі Los Angeles Lakers.

Як відомо давнім фанатам металу, Холт сам до певної міри є шанувальником футболок. Музикант одягав футболку з написом Убий Кардашьян. Це було головним чином відповіддю на присвоєння цим сімейством раритетних метал-речей, що схоже на ситуацію з носінням рок-футболки Хартом. Проте, на цей раз через любов до актора гітарист дозволив йому ходити в подібному одязі:

Як я себе почуваю? Ех. Ще один чувак надів метал-футболку, щоб виглядати крутіше. Хто знає? АЛЕ. Я величезний фанат Кевіна Харта, тому я даю йому добро.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com