Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

5 YEARS WILD – як пройшов концерт Wildways в Києві?

Осінь з Wildways вже як традиція, як і повні зали на їх концертах в Києві.

Рік тому гурт презентував альбом «Day X», зібравши набитий битком клуб Atlas, в цей раз така доля спіткала столичний клуб Bingo. Незважаючи на холод, чергу на концерт віддані фани почали займати задовго до початку, тим самим показавши як сильно вони чекали повернення Wildways в Україну.
Приводом для туру стало п’ятиріччя гурту і презентація нового альбому “Нью Скул”, який вийшов в середині березня цього року і встиг полюбитися багатьом шанувальникам.
До Києва хлопці приїхали не самі, в якості розігріву вони привезли з собою гурт Marina, на чолі з Єгором Єрушіним. Хоча будемо відвертими, розігріву ці хлопці не потребують.

Концерт розпочався з шалено потужного треку «Нью Скул» – візитної картки цього альбому. У тексті пісні присутні україномовні рядки, тому не дивно, що трек став одним з улюблених серед українських слухачів, а фраза: «Бачиш Дикий гурт?» звучала протягом усього вечора.
Приємним сюрпризом для гурту стало знання глядачами тексту пісні «Кілометри», який вийшов нещодавно. Відразу після неї вокаліст гурту звернувся до натовпу: «Наступну пісню ви напевно чекали найбільше», за першими секундам стало ясно, що мова йде про трек «Put in».

За півторагодинний сет Wildways зіграли як нові, так і старі треки і звичайно не обійшлося без таких хітів, як: «DOIT» і «Faka Faka Yeah», під які не стрибав тільки самий ледачий, а хтось навіть примудрився потрапити на сцену, але так само швидко і покинув її. Під час виконання ліричної пісні «Париж» в залі один за одним спалахували телефонні ліхтарики, а в самому центрі несподівано з’явилася яскрава Ейфелева вежа, додавши ще більше атмосферності цьому вечору.

Під кінець Wildways вирішили виконати кілька пісень з попереднього альбому і звичайно ж не залишився без уваги кавер на трек «Till I Die», виконавцем якого є американський репер Machine Gun Kelly, який до слова зацінив працю хлопців і зізнався в одному з інтерв’ю, що хотів написати їм в Твіттері, але потім забув. Завершили свій виступ Wildways треком «Бабки», зробили загальне фото з залом і попрощавшись покинули сцену, нагадавши про те, що в лютому знову відвідають Київ, правда в якості розігріву британської гурту Bring Me The Horizon.

Теги:

Залишити коментар