Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Неймовірна подорож галактикою STARSET

Ну що, ви готові полетіти в неймовірну подорож галаткикою?

4 Квітня, клуб Atlas, космічні пацани – STARSET!

Космічні вони не просто так. Хлопці знайшли своє унікальне звучання на стику багатьох жанрів. Найбільша в світі бібліотека сумнівних аргументів, вікіпедія, визначає їх наступним чином: Спейс-рок, жорсткий прогресив і трохи альтернативи. У багатьох мабуть виникло питання що ж за звір такий, цей спейс рок? – Це поєднання психоделічного року з єлектронним звучанням і все це на космічну тематику.

Самі ж чуваки називають це “кінематографічним роком”, але найцікавіше не те, як називають музло, а як воно звучить. Психоделічно-електроннні куплети і прогові приспіви дуже круте поєднання.

А ще є версія, що STARSET реально прилетіли з космосу. Причому вона активно розроблялася і тиражувался самим гуртом у вигляді дуже крутої промо акції з інтерактивчиками на їх сайті і у соц мережах. Суть двіжухи була в тому, що насправді, їх наняв доктор Астон Вайс з космічної спільноти, щоб поширити інформацію про науковий феномен який ретельно приховується від суспільства про неземне життя десь у сузір’ї Ophiuchus.

Доречі, цей контент апдейтиться. Остання актуальна інформація публікувалася в середині серпня і була присвячена виходу платівки “DIVISIONS” в вересні. Ви навіть можете самі взяти участь в прикольному інтерактиві вирішивши нескладну пасхалочку на сайті https://starsetonline.com/. Підказка – “menu”.

Хлопці явно знають, що таке фанатський сервіс та контент, а їх лайв шоу це цілий науково-фантастичний експрініенс, із складним світловим шоу та доповненою реальністю.

Такі шоу не пропускають!
Тому заправляйте свої зорельоти, готуйтесь до космічної подорожі і до зустрічі на концерті!

Квитки можна придбати тут: https://concert.ua/uk/event/starset

Теги:

Залишити коментар