Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Крутезна подорож чотирма вимірами – Tesseract в Києві

4-го грудня у столичному Atlas відкрився портал в четвертий вимір. Tesseract відлабали гучний концерт і показали що таке справжній прог-метал.

Британці приїхали без розігріву, але він і не був потрібен. Після півгодинної затримки, дочекавшись поки більшість залу заповниться розпочали концерт з перший трьох частин дебютного ЕР “Concealing Fate” – “Acceptance”, “Deception”та “The Impossible”.

Холодна публіка, під кінець третьої пісні вже зрозуміла, що до чого і весь зал хедбенгив нонстопом в ритм пацанам. Ну майже в ритм. Наскільки це було можливо з огляду на жанр музла. Прогрессив метал – качає навіть якщо ти в нього не попадаєш.

Поєднання досить високого Деніела, та жорсткі рифи на понижених гітарних строях вживу звучать неймовірно круто. З одного боку люто важкий джентовий п’ятиструнний бас, з іншого боку пакують 2 гітари і зверху цього всього чистий емоційний вокал. На концерті від фанату почув дуже влучний і лаконічний опис банди. “Tesseract” – ніжні, але суворі.

Окрему міжвимірну атмосферу створював світловий супровід. Синьо-червоні софіти дуже влучно підкреслювали все що відбувалося на сцені.

Що по звуку?

Схоже що в Атласі змінили апарат, або команда звукоінженерів таки рішає. Кожний метал-концерт в цьому клубі наче лотерея, не знаєш чого чекати від звуку, подумки готуєшся до найгіршого і сподіваєшся на краще. Але цього разу було круто. Десь після п’ятої пісні звук став на тверду п’ятірочку і взагалі жодних питань не виникало. Круто!

Єдине, що трохи не вистачило. Всього година п’ятнадцать сету і 14 треків. І доверху ще й змазаний кінець. Після “Of Matter – Retrospect” музиканти пішли зі сцени, і ще до того як натовп збагнув, що треба кликати музикантів на сцену, вони хутко повернулися і лабанули ще 2 пісні. Вже ввімкнули світло та включили аутро, а люди все ще чекали на біс, тому що реальний біс вони навіть не помітили.

Що маємо в результаті?

Ніжні та суворі Тессеракти влаштували крутезну подорож чотирма вимірами з офігенним звуком і крутим світлом. Чекаємо з нетерпінням на повернення!

Фото: Павлюк Євген
Теги:

Залишити коментар