Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Кріс Норман відсвяткує ювілей великим концертом в Києві

Багато яскравих голосів ХХ століття ми пам’ятаємо завдяки касетам і платівкам. Але небагатьох з них ми маємо можливість чути сьогодні. Про когось забули, хтось пішов з шоу-бізнесу добровільно. Але цього не скажеш про Кріса Нормана, легендарного рокера, який в наступному році відсвяткує 70-річний ювілей масштабним світовим турне і не обійде стороною столицю України.

19 вересня 2021 року, Жовтневий палац

Доля Кріса Нормана була визначена ще в дитинстві. Його батько подарував йому в сім років першу гітару, а вдома на програвачі затиралися платівки Елвіса Преслі та Літтл Річарда.

Першим серйозним досягненням Кріса став британський поп-рок гурт Smokie. В його складі, Норман підкорював європейські чарти реліз за релізом. Достатньо послухати пісні на кшталт What Can I Do, Living Next Door To Alice, I’ll Meet You At Midnight, щоб зрозуміти, що у неприступних вершин хіт-парадів не було ніяких шансів.

Величезну славу Кріс Норман отримав і сольно. Це вийшло у нього з самого першого синглу – спільної пісні з американською співачкою Сьюзі Кватро під назвою Stumblin ‘In. Їх дует став міжнародним хітом і потрапив в топ-10 усіляких чартів, в тому числі – і в американський.

У 1986 році Норман покинув Smokie і пішов у сольне плавання, де перебуває й донині. За цей час він встиг випустити більше двох десятків студійних альбомів, які випускає з завидною постійністю – раз на два роки.

Останній реліз, Do not Knock The Rock, вийшов в 2017 році і показав, що жага творчості не покинула Кріса: з 14 пісень на альбомі, 13 були написані особисто музикантом без будь-чиєї допомоги.

Майбутні ювілейні гастролі Кріса Нормана – безумовно унікальна подія. Концерт в Києві – не тільки головні хіти, а й можливість за допомогою пісень пройти всю кар’єру музиканта від початку до кінця і дізнатися, як Кріс Норман вписав себе в історію рок-н-ролу.

Теги:

Залишити коментар