Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Five Finger Death Punch повертаються в Україну

Рік добігає кінця, всі носяться як вжалені в одне місце, зводять річну звітність, підбивають підсумки, поразки та перемоги, шукають одне одному подарунки, словом новорічна метушня.

Точно знаємо що дехто вже планує собі поїздки на фестивалі, шалені оупен-ейри та інші вриви. Саме для тих людей хто вже будує плани на майбутнє маємо дуже круту новину. Чим же вона така крута? А ти подумай сам – прокинувшись на незнайомій хаті, відмивши обличчя від салату олів’є та всього що намалювали на ньому друзі, як побороти похмілля та повернути святковий грув?

Ми знаємо найкрутіший спосіб як!

14 січня, Палац Спорту – світова легенда грув металу Five Finger Death Punch!

Ці монстри не потребують додаткового представлення. За майже 15 років кар’єри чуваки випустили сім (ну майже вісім але про це трохи згодом) платівок, кожна з яких досягла топів Billboard 200. Список нагород і номінацій перевалив за четвертий десяток, а кількість новин про банду у світових медіа просто зашкалює.

Цієї зими у них заплановано великий європейський тур, який відкриває концерт у Києві. Саме українська столиця першою побачить нове шоу фінгерів!

З останнього їх візиту у 2013 році вийшло аж 3 альбоми, Got Your Six, Decade of Destruction та Justice for None. Все з перечисленого вище поповнило колекцію хітів і кожен з них стояв на репіті в свій час у справжніх поціновувачів грув металу.

До речі, як ми згадували вище, зовсім скоро виходить восьмий альбом. Майже одразу після завершення турне з 23 концертів у пацанів заплановано випуск восьмого альбому – F8 (англ. Fate – “доля”).

І хоча він вийде вже після туру, приводу сумувати нема! Найкращі треки з останніх платівок та улюблені хіти ти зможеш зацінити вже вже дуже скоро, у столичному Палаці Спорту. Не пропусти вогняне шоу трушного металу!

Залишити коментар