Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

RED везуть до Києва новий альбом

У 2019 гурт RED вирішив стати повністю незалежним від лейблів. Колектив заручився підтримкою прихильників, щоб видавати нову музику, і вже восени 2019 вийшов The Evening Hate EP, а весною 2020 світ побачив новий альбом. Його ми й почуємо на концерті в Києві.

Дата і місце: 1 жовтня, Bel Etage.

Гурт RED увірвався на музичну сцену з синглом Breathe Into Me та альбомом End Of Silence (2006), які обидва набули статус золотого, а сама платівка мала відразу три сингли, що опинилися на різних позиціях чарту мейнстрім-року від Billboard. Непогано для дебюту! Уже тоді критики порівнювали RED із такими гуртами як Linkin Park, Breaking Benjamin та Chevelle. Роки йшли, і гурт збудував успішну кар’єру, що виходить за межі виключно музики. Своєю тяжкою працею вони досягли глибокого емоційного зв’язку з прихильниками у всьому світі; понад 20 із їх синглів досягли перших щаблів чартів, а альбоми розійшлися накладом у три мільйони.

Після того, як дебютний альбом гурту номінували на Ґреммі, колективу доводилося тримати високу планку. У 2009 році RED повернулися з платівкою Innocence and Instinct, на яку музикантів надихнула “Божественна комедія” Данте Аліґ’єрі, а саме частина “Пекло”. Поштовхом до написання альбому також стала аварія, у яку гурт потрапив у турі 2007 року. Одним із треків Innocence and Instinct є кавер на пісню Ordinary World гурту Duran Duran. Наступна платівка Until We Have Faces (2011) дебютувала на другому місці чарту Billboard, а трек Start Again став найкращою рок-композицією за версією Gospel Music Association (GMA).

Випустивши після цього ще три альбоми, гурт вирішив порвати стосунки з лейблами. Ще на початку 2019 гурт оголосив, що наступну платівку вони видадуть своїми силами, і вже в червні вийшов їх перший незалежний трек. Концертний сезон 2019 року RED закінчили американським туром з шведським метал-гуртом In Flames. А 2020 рік для гурту RED почався з виходу нового матеріалу та туру, в рамках якого вони й заїдуть у Київ.

Теги:

Залишити коментар