Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Головна метал-премія BUMA 2019: як це було?

Головна метал-премія The Best Ukrainian Metal Act традиційно відбулася у столичному Bingo. Цього року за звання найкращого метал гурту змагалися 7 гуртів з різних куточків України.

Першими учасниками були хлопці з гурту Bojevilla і вже з перших хвилин вони зуміли розпалити зал та підтримували цей запал на протязі усього виступу.

Після невеликої паузи на сцені з’являються дивакуваті персонажі в костюмах, які не надто нагадують образи металістів. Завжди так виступають Chasing Embers чи це був такий собі новорічний сюрприз не знаю, але спостерігати за стрибаючим с гітарою тигром та фламінго було весело, хоча насправді всю увагу до себе притягував мускулястий дід Мороз, який майстерно позував фотографам під час виступу.

З перших рядів почали доноситись викрики фанатів і одразу стало зрозуміло, що наступним на сцені з’явиться гурт Septa. Як на мене, це був один з найзапальніших виступів вечора і якщо бути відвертими, я сподівалась на перемогу саме цих хлопців. Гурт, у якому ти не встигаєш слідкувати за діями вокаліста. Зараз він на сцені, через секунду стрибає на колонці, обертаєшся – він вже у натовпі фанатів.

Поки наступний гурт налаштовув свої інструменти, відбулось вручення премії Best Video, переможців якої обирали музичні журналісти та спеціалісти у галузі виробництва кліпів. Наші щирі вітання летять до Space of Variations, які абсолютно заслуговано перемогли у цій номінації зі своїм кліпом “Razorblade”.

Одразу після нагородження на сцені з’являється Чумацький Шлях, які цього року з’їздили від України на W:O:A Metal Battle та здобули четверте місце. Під час свого виступу на BUMA гурт використовув різні сценічні ефекти та образи, взяти хоча б у приклад череп, який під час пісні вокаліст одягнув на себе. Виглядало це доволі цікаво та незвично.

Дуже затяжною була пауза між виступом Чумацького Шляху та Hell:on, але все ж гурт вийшов на сцену та мушу визнати, вони мабуть єдині хто нагадував трушних металістів, які під музику трясли своїм довгим волоссям.

По закінченню виступу Hell:on, у перші ряди почали сходитись фани у мерчі, а на сцені почали з’являтися ляльки-мотанки. Вже через декілька хвилин сцену оповило димом, світло стало тьмянішим, один за одним почали виходити учасники гурту Motanka у своїх концертних вишиванках з різними орнаментами, а навкруги запанувала містична атмосфера.

Настав час наступної номінації. Найкращим метал-альбомом року, за версією The Best Ukrainian Metal Act, визнали “Love Exchange Failure” гурту White Ward.

Останнім учасником цьогорічної премії став гурт Vovk, який непогано виступив, але не надто вирізнявся серед інших учасників.

Спеціальним гостем премії за традицією стали переможці минулого року – гурт Velikhan.

Що ж, настав час оголошення переможців.
Кращим метал-гуртом 2019 року, за версією BUMA, став луцький гурт Motanka, друге місце посіли хмельничани Чумацький Шлях, а третє місце дісталось одеситам з гурту Septa.

Залишити коментар