Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

PARADISE LOST У КИЄВІ 7 ЛЮТОГО. НЕ РОЗДУМУЙ – ПРИХОДЬ!

Вечір п’ятниці можна зайняти чим завгодно. Але крутий метал-концерт – це варіант, що поза конкуренцією! Маєш плани на 7 лютого? Що значить – не знаю… Звичайно, маєш! Paradise Lost зіграють свої нетлінки на сцені BINGO – таке не можна пропускати!

Хлопці, з яких почався DOOM

Звичайно, не самі PL винайшли дум. Тут як у міфі про трьох китів – жили-були собі My Dying Bride, Anathema та Paradise Lost й одного разу винайшли вони у творчих муках doom-death-metal на землі британській. Після того шлях до слави у кожної банди склався по-своєму. Стосовно Лостів, то їм також приписують започаткування готичного металу та бозна ще чого. Плодовиті хлопці, ага, якщо врахувати доробок з 15-ти альбомів та дуууже насичений творчій шлях з 1988 року і по нині.

Загублений рай квінтет з міста Галіфакс шукав досить ретельно. Мабуть, тому від альбому до альбому хлопці постійно змінювали стиль звучання та вокалу. Не радикально, але досить відчутно, догравшись навіть до того, що їх звинувачували в опопсінні. Але, напевно, не існує рок-банди, який би таке не закидали? Між тим, про Лостів за їх три з хвостиком десятки років кар’єри писали більше хорошого, іноді навіть перегинаючи у відверто лестиву сторону. Приклад – порівняння з Metallica, яку б вони могли легко переплюнути.. Іронія тут в тому, що у штатах PL й досі знають мало. Та зараз не про це.

Чому ти точно маєш бути там

Кому на конц пряма дорога? Звичайно ж, олдфагам, які слухали дивне та круте музло ще на касетах, що їх дістати було іноді важче, ніж зайву нирку. Тим, хто любить Британію та її особливе на смак, похмуре метал-звучання – іноді сильно похмуре, ледь не з дощем, туманом та поривами вітру між гітарних рифів. Тим, для кого gothic-metal – це не рими типу «кров-любов-як все це сумно», а глибокі пісенні твори зі змістом, атмосферою та повним зануренням. Тим, кого чіпляє отой низький тембр голосу харизматичного фронтмена Ніка Холмса і те, про що він співає – і вважається в цьому одним з найкращих, між іншим (хоча літ. премії не має поки що, як, наприклад, Дені Філт). Щодо голосу, то вміє Холмс багато – харш, гроул, чистий вокал… Варто зацінити.

Загалом PL на сцені 30 з гаком років, лишаються актуальними, якісно звучать, не помічені у випуску прохідного матеріалу. Останні роботи, наприклад, вертають їх творчість до витоків, але з урахуванням набутого досвіду. Банда гарантовано прихопить до столиці самий жир зі свого репертуару, адже буває у нас рідко – треба фанів потішити. А вони тішать постійно, частенько вставляючи у програму навіть дуже стареньке з раритетних альбомів. Справжня подорож у минуле для одних та новий дивний світ для інших. Кажуть, виступи Лостівців як раз про те, що навіть якщо ти попав на шоу випадково, то точне не станеш плюватися.

Все написане вище однозначно треба перевірити. Тому піднімай зад з дивану і гугли квиточки? Поспіши – Бінго не резиновий!

Теги:

Залишити коментар