Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

FEVER 333 повертаються в Україну

Гарні новини для тих, хто пропустив їхній концерт в Києві. На Файне Місто, в ролі хедлайнера, їде гурт FEVER 333 – репкор-сенсація з Америки, яка підкорила слухачів та альтернативну пресу своїми лайвами та принциповою позицією, яку вони показують в своїх піснях.

2 серпня, каліфорнійські репкорщики FEVER 333, закриють головну сцену фестивалю Файне Місто, який відбудеться 30.07 – 02.08 на території тернопільського іподрому.

Після епічного лайву в Києві, що відбувся 25 листопада в клубі Atlas (детальныіше: http://thebig4.info/702-fever-333-in-kyiv-2019) вибухове тріо стало одним з головних відкриттів 2019 року для українських любителів важкої музики. Вогняна подача і політизовані тексти додали в фан-базу гурту фанатів Linkin Park і Rage Against the Machine з усього світу.

Вокаліст Джейсон Батлер, гітарист Стівен Харрісон і барабанщик Арік Імпрота сколотили бенд трохи більше двох років тому. Увірвались на сцену пацани з добрячого розбігу. Вальнули дебютний лайв, влаштувавши маленький армагедончик із справжнім сьоркл пітом та дорослим слемом на парковці закусочної з пундиками.

Навесні 2018 музиканти випустили дебютний EP “Made an America”, а вже в грудні були номіновані на Grammy як “Best Rock Performance”. 2019 почався для гурту релізом першого лонгплея “STRENGTH IN NUMB333RS”, а композиція “BURN IT” зірвала престижну премію Kerrang! Awards в номінації “Best Song”.

Шквальний хайп в інтернеті дає всі підстави стверджувати, що цього літа виступ FEVER 333 на Файному – одна з найбільш очікуваних музичних подій. Це мабуть накрутіший зліт і точно найбільша сенсація останнього десятиліття у світі хардкорної музики. Такий розрив пропускати не можна!

Залишити коментар