Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Avatar вперше в Україні

Це мало статися минулого року, але через форс-мажорні обставини гурт не зміг виступити на фестивалі. Avatar були змушені скасувати свій виступ через те, що один з учасників загубив свій паспорт і не міг потрапити в Україну.

Зустрічайте Avatar на Faine Misto 2021

Побачивши Avatar одного разу їх вже ні з ким не переплутаєш – починаючи від незабутнього зовнішнього вигляду і закінчуючи фірмовим звучанням, до якого група йшла довгі роки, але ж конкуренція серед шведських мелодік-дез-метал колективів досить значна.

Шведська мелодік-дез-метал-група з Гетеборга знайшла своє фірмове звучання через довгі роки блукань по музичним лабіринтами, вперше відвідає Україну.

За плечима Avatar вже сім повноформатних альбомів, декілька EP і кілька чудових синглів і не думаємо, що вони збираються зупинятися. Під дурним клоунським гримом вони ховають серйозну глибоку лірику, а їхні живі виступи представляють собою театрально-циркове дійство, таке що стираються грані між рок-концертом та арт-виставою.

Гурт по праву вважається майстрами свого жанру, а співпраця з гітаристом In Flames Бйорном Гелотте і лейблом Sony Music говорять самі за себе. Це команда, яка бездоганно робить важку музику мистецтвом.

Avatar варті того, щоб побачити їх хоч раз, пропустити через себе і можливо щось зрозуміти, але якщо вже не зрозуміти, то безумовно щось відчути.

Залишити коментар