20200806 182708 0001

Гітарист FIVE FINGER DEATH PUNCH про новий альбом

Гітарист FIVE FINGER DEATH PUNCH Zoltan Bathory в недавньому інтерв'ю розповів, що загальна тверезість подарувала гурту небувалу концентрацію в процесі створення альбому "F8":

«Ми росли по експоненті - арена за ареною, шоу все масштабніше і масштабніше. Це перетворилося в силу, що змітає все на своєму шляху, мандрівку по світу, в той час як всередині вирувало торнадо божевілля. Так що поки гурт ставав дедалі популярнішим, зсередини він розвалювалася вщент. І це все, природно, спливло. Все набуло широкого розголосу, так що немає сенсу приховувати це перед усім світом. Але два роки тому ми здорово влетіли в цю стіну.

Це було справжнім безумством, бо ми намагалися все це приховати від всіх - ну, принаймні, від більшої частини. І коли твої колеги, особливо такі, як хлопці з MÖTLEY CRÜE, як Nikki Sixx і люди типу нього, хто був в курсі того, що відбувається, приходили в твою гримерку ... Ми були в турі з SIXX: AM, гуртом Nikki, і він просто лише хитав головою: "Божечки мої, хлопці. Це ж божевілля. у вас є все в цьому світі. Ваша група качає як ніхто. Це те місце, на якому хочуть бути просто всі. Що ж ви, чорт візьми, творите?"

В результаті одне за одним - хтось опинився в лікувальному закладі, хтось пішов своєю дорогою. Адже це досить поширена тема, тому що це легко. Це по суті як спосіб життя. Із серії "Ти ж рок-зірка. Ти повинен викидати телевізори з номерів. Так, подивимося ... номер в готелі. Добре. Телик. Бам!" Це як написано в сценарії. Всі потрапляють в одне і теж саме, це просто трапляється"

 

Zoltan також сказав, як тверезість Ivan'a вплинула на процес роботи над матеріалом:

"Лють - це керована емоція, до тих пір, поки ти можеш її контролювати. Якщо ти хочеш поміняти роботу, якщо не ростеш по життю, то іноді тобі потрібна ця злість. Тому що ти чимось незадоволений. І ти починаєш кипіти і кажеш: "А пішло воно, я звільняюся! Я буду займатися тим, що я люблю". Або просто: "Я не хочу цього робити". Так що тобі потрібен цей гнів, але його треба контролювати. Тому що гнів - спрямована енергія. І якщо ти подивишся на всі сторони сучасного світу, то, чувак, повно речей, які дратують, відбувається якась хрінь. Так що ти можеш використовувати цю енергію, це саме те, що на новій пластиці і зробив Ivan"

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж