Вийшов новий кліп з Честером Бенінгтоном

Група GREY DAZE, в якій до LINKIN PARK співав Честер Беннінгтон, випустить альбом, який отримав назву "Amends", десятого квітня на Loma Vista Recordings. Продюсером матеріалу був Jay Baumgardner, а серед гостей в записі брали участь: Brian "Head" Welch і James "Munky" Shaffer з KORN, Page Hamilton (HELMET), Chris Traynor (BUSH, HELMET, ORANGE 9MM), Jasen Rauch (BREAKING BENJAMIN ) і Ryan Shuck (ORGY).

 

«Він хотів повернутися до GREY DAZE тому, що це чудова музика, вона була йому до смаку і він був сповнений ентузіазму через можливість творити. Займатися цим зараз з урахуванням всього того досвіду, який у нього був - з тих пір він так далеко просунувся і стільки зміг досягти - він був неймовірно натхнений. Я можу тепер його чути. Це як його слова: "ну нарешті

- розповіла в інтерв'ю Rolling Stone Talinda Bennington.

 

«Ми заснували GREY DAZE в 1993 і в 1998 році група розпалася. Швидко перенесемося в 2015: Честер заявляє: "Я хочу відродити GREY DAZE". Очевидно, що сталося, те сталося, і Честер трагічно пішов від нас. Звичайно ж, як тільки його не стало, я подумав: "Боже мій, я втратив друга, дружина мого друга тепер вдова і діти мого друга тепер без батька". Такими були емоції. Десь місяців через шість-сім я почав обговорення і заявив, що хочу закінчити роботу над альбомом. Ми не приймемо посередність, ми будемо пишатися нашим другом, ми зробимо так, щоб Честер пишався, і ми зробимо так, щоб це було щось, від чого він був би в захваті »

- пояснює Sean Dowdell.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: