20200806 182708 0001

Previous Next

Світове виробництво вінілу знаходиться під загрозою

Виробництво вінілових платівок по всьому світу знаходиться під загрозою після сильної пожежі на заводі в Каліфорнії.

Як повідомляє газета The Desert Sun, 6 лютого в Банінгу, штат Каліфорнія на заводі Apollo Masters, який поставляє лак для вінілових платівок, спалахнула пожежа. Про неї стало відомо близько 8:00 ранку за тихоокеанським часом в п'ятницю.

 

Говорячи про цей інцидент на своєму веб-сайті, засновник заводу, Аполлон Мастерс заявив:

З великим сумом ми повідомляємо, що виробниче і складське приміщення Apollo Masters піддалося руйнівній пожежі і понесло катастрофічні пошкодження. Краща новина - всі наші співробітники в безпеці. На даний момент ми не впевнені в своєму майбутньому і оцінюємо варіанти, намагаючись подолати цей важкий час. Дякую вам за підтримку, надану протягом багатьох років, і за зауваження, які ми отримали від всіх вас.

 

Бен Блеквел, представник лейблу Third Man Records в Нешвілі, розповів про своє занепокоєння з приводу побічного ефекту, який викличе інцидент:

Наскільки я розумію, ця пожежа створює проблему для вінілової індустрії в усьому світі. В світі є тільки дві компанії, які виробляють лаки, і інша, MDC в Японії, вже відчувала труднощі з попиту до цієї події.

 

Завод з виробництва пресів в Торонто Duplication також поділився своїми побоюваннями після інциденту, назвавши це «катастрофою для індустрії вінілових матеріалів». Його представники зазначили, що через дефіцит лаку всі заводи з виробництва вінілу можуть закрити або згорнути операції на час.

Каліфорнійський завод Apollo Masters - один з двох в світі, який виробляє лаки, життєво важливі для виробництва вінілових платівок.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж