20200806 182708 0001

Лідер NIGHTWISH про новий альбом: «Концептуальним він став випадково»

Arto Mäenpää з фінського Kaaos TV недавно поговорив з лідером NIGHTWISH Tuomas'ом Holopainen'ом і барабанщиком команди, Kai'ем Hahto. Витяги з бесіди наведені нижче.

 

Про те, як Holopainen позбувся проблем з створенням і почав роботу над "Human.: II: Nature.":

«Я просто почав робити пісні одну за однією ... Я не мав жодного уявлення про те, як повинен звучати альбом цілком. Уже в цей момент я знав, що це буде довга оркестрова тема. У мене була ідея щодо теми для пісень "Music" і "Noise" - це два перших треку на альбомі. Це дає дуже непоганий контраст. "Noise" була першою піснею, яку я зробив, тому що відчував сильний зв'язок з темою, яка розповідається в цій пісні. Це повинно було бути зроблено саме зараз і саме в цьому віці. Але так - пісні стали приходити одна за одною, і я раптом усвідомив: "Так, стоп-стоп, практично всі пісні про людство". Слова "людина", "світ", "природа" - вони занадто часто фігурували в текстах. І так раптом цей альбом став концептуальним без жодного наміру його робити таким. І потім в якийсь момент мені прийшла в голову думка: "Почекай. Все чітко, дев'ять пісень співаються людським голосом про людство і людей, значить, потрібен епік про природу, інструментальна друга частина. Чому б не назвати його" Human. : II: Nature."? Тут ще й мила гра слів, тому що він також говорить про природу людини, хто ми є як особини».

 

Про те, чи навмисно був поділ треків на два диска,

«Абсолютно вірно, цілий альбом. Просто тому, що його тривалість склала хвилин 85 або десь так, так що його просто було неможливо вмістити на одному диску. Ідея була ніколи не робити подвійного диска, але так як ми не змогли все помістити на один [сміється], довелося зробити два. Все так просто".

 

Чи є "Human.: II: Nature." в порівнянні з минулими альбомами диском, в роботі над яким брали участь всі музиканти NIGHTWISH:

«Ми не використали оркестр на перших дев'яти треках, так що це залишило місце для інструменталістів і вокалу. Це було продумане рішення. Потім оркестр з'являється в повному складі для останньої симфонічної епопеї. Але я думаю, що коли справа дійшла до процесу запису альбому, формула була практично такою ж, як і на попередніх альбомах. Я постарався зробити пісні якомога більше закінченими самостійно, потім познайомив їх з групою, після чого ми знову починали процес з нуля».

 

Про внесок трьох вокалістів: Floor Jansen, Marco Hietala і Troy'я Donockley:

«Це результат багатьох складових. Ми просто усвідомили, що не використовуємо повноцінно весь потенціал трьох вокалістів у групі, тому що у кожного унікальне звучання, і вони по-справжньому чудові вокалісти, так чому б не зробити вокально-орієнтований запис, особливо його першу частину? Давайте зробимо альбом для вокалістів. Зробимо кожен приспів на три гармонії, в результаті так і вийшло ».

 

Про те, яку роботу виконала Jansen для запису вокалу для "Human.: II: Nature.":

«Велику. Правда, дуже велику. Але вона прийняла цей виклик, вона і правда в підсумку насолоджувалася процесом, вона зробила можливим просте звучання. Але коли ви почнете його слухати, ви зрозумієте, що це було зовсім не просте завдання, тому що вона не тільки прекрасно співає, але і розповідає історію. Ти просто потрапляєш під її гіпнотичні чари, особливо якщо у тебе будуть перед очима тексти і ти прочитаєш історію і будеш розуміти, про що кожна з пісень, особливо така, як "Music", в якій текст дуже важливий. Однак Marco і Troy теж виконали дивну роботу на протязі всього альбому».

 

Про те, чи тиснув Holopainen на своїх колег заради того, щоб вони видали найкращий результат:

«Так, не те щоб я був диктатором і бив їх [сміється]. Я до того, що всі, здавалося, насолоджувалися процесом і хотіли самі видати краще. Те ж саме стосується і звукорежисера, того, хто займався зведенням, мастерингом, - ToxicAngel [Janne Pitkänen'а], який створив оформлення. Він працював над ним протягом 18 місяців. Так що всі вклалися в цей альбом ... Просто неймовірне відчуття спостерігати і мати ту залученість, яка була у цих людей під час роботи над альбомом».

 

Про концепцію частини "Human":

«Дев'ять пісень, які мають відношення до людського виду. Я не буду вдаватися в подробиці, але зв'язок є. Наприклад, п'ята тема називається "Pan" - це ода людській уяві. Пісня номер шість ["How's The Heart?"] - це ода людському співчуттю. І так далі".

 

Про інструментальну композицію з другого диска - "All The Works Of Nature Which Adorn The World":

«Нам просто спало на думку, що, незважаючи на великий каталог пісень NIGHTWISH, ми ніколи не робили масштабних, повністю оркестрових творів. Зараз прийшов час зробити це, тому що у нас є дев'ять пісень про людину, а потім ти хочеш вийти на природу і розслабитися там без людського голосу. Так що це був ідеальний час, щоб зробити таку композицію. Це наш любовний лист до планети Земля».

 

 

Нагадаємо, що NIGHTWISH приїдуть до Києва - 29 травня 2020 року. (http://thebig4.info/events/593-nightwish-kyiv).

 

 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж