20200806 182708 0001

COREY TAYLOR: «стрімінг-сервіси обманюють музикантів»

У недавньому інтерв'ю для Irish Times у вокаліста SLIPKNOT Corey Taylor'a запитали, чи можуть такі популярні групи, як вони, жити на відрахування від стрімінг-сервісів:

«Могли б, якби стрімінговие сервіси були влаштовані інакше. Вам платять менше пенні. У США прийняли закон (Акт про модернізацію музики від 2018 роки), але він оскаржується. Я сподіваюся, він буде скасований. Якби стрімінгові сервіси платили за прослуховування онлайн стільки ж, скільки платить радіостанція, люди могли б заробляти цим на життя.

У мене є друзі, яким довелося кинути займатися музикою, причому групи досить популярні, але вони не могли заробляти собі на життя цим. Групам нижче рівнем і того складніше. Іноді вигідніше зіграти в місцевому пабі і отримати оплату на виході. Так ви заробите більше грошей, ніж випускаючи альбом. Лейбли дають більше шансів, але вони ж і зжирають левову частку грошей тому, що так все влаштовано.

До тих пір, поки артисту не платитимуть чесно, постійно буде ця срана битва. Я це передбачав багато років назад. У мене немає претензій до стрімінга як такого, проблема лише в тому, як ці стрімінгові сервіси грабують артистів, і я буду говорити про це, поки не здохну».

 

Коли його запитали про ставку за мільйон стрімів, Taylor сказав:

«Найнижча ставка - на YouTube. Там ставка йде як 0,04 відсотка від пенні, так що за мільйон стрімів ви отримаєте 400 $, і це я зараз навмання у себе в голові по-швидкому прикинув. Люди не можуть жити на це, це при тому, що не кожен досягає таких цифр. Велика частина йде рекорд-лейблу в будь-якому випадку. Стрімінгові сервіси не готові платити талантам, які пишуть пісні і роблять музику, хоча вони самі сидять на мільярдах доларів. Вони в змозі викуповувати будівлі цілком, і в той же час вони не хочуть платити людям, на яких вони заробляють. Це божевілля. Це важко, як не крути. Щось повинно помінятися, але я не знаю, що саме».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж