20200806 182708 0001

Вокаліст SEPULTURA: «Музичні стрімінгові сервіси знищили продажу фізичних носіїв»

У новому інтерв'ю з Ladies In Rock фронтмен SEPULTURA Derrick Green розповів про зміни в сучасній музичній індустрії в порівнянні з тим часом, коли група тільки починала свою діяльність на початку 1980-х років:

«Я думаю, що багато чого змінилося в сфері технологій. Той факт, що все транслюється в цифровому вигляді, дійсно вбив ідею про те, що люди повинні купувати справжні CD або альбоми, і таке інше, або касети. Все перейшло в цифрову фазу, яка дійсно обмежила артиста в доходах, - просто через те, що є багато різних ресурсів з потокової музикою, а артист отримує не найбільші відсотки від цього - він отримує дуже мало. Так що ви не заробляєте гроші від продажу реального продукту.

SEPULTURA ніколи не була тією групою, яка заробляла багато грошей на реальному продажу продукту; вона заробляла більшу частину на живих концертах або на нашій власній офіційній сувенірній продукції. Так що, я думаю, відбулися істотні зміни для багатьох груп. Але зміни також відбулися в тому, що групи повинні бути більш обізнані про те, що відбувається в бізнесі, і бути більш залученими в цей аспект, що насправді є хорошим моментом. Але ви повинні більш креативно підійти до процесу, щоб отримати дохід, який необхідний, щоб поїхати в турне, щоб взяти з собою команду, яка буде працювати з вами, щоб шоу відбулося. Так що, я думаю, це дійсно крок вперед для багатьох артистів, можливість бути більш залученими в то, що відбувається в бізнесі.

Я думаю, що можливість поширювати свою музику і свою роботу - чудова завдяки технологіям, тому що ти можеш зробити це за лічені секунди з інтернетом по всьому світу, і тому є можливість охопити багато різних людей - це феноменально. Я вважаю, що відбулися серйозні зміни в порівнянні з минулим, і ти можеш вийти на певні ринки в світі, потрапити на які раніше у тебе не було можливості, і це дозволяє тобі їздити в тури в ці країни завдяки цій технології і цієї можливості дістатися туди».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж