20200806 182708 0001

Cradle Of Filth розійшлися з клавішницею Ліндсі Скулкрафт

Британські симфо-блек-металісти Cradle Of Filth оголосили про відхід клавишниці Ліндсі Скулкрафт.

Ліндсі грала з групою протягом останніх семи років, і за цей час була учасницею колосальних робіт команди як на альбомах, так і на концертах. Разом з Cradle Of Filth вона брала участь в наймасштабніших і плідних турах за всю 28-річну історію групи. Ці роботи залишили незабуваний слід, принісши в кінцевому підсумку задоволення, але разом з тим і цілком зрозумілу втому.

 

Ліндсі коментує:

"Для мене було честю і задоволенням познайомитися з вами онлайн, особисто і зі сцени протягом останніх семи років. Ви зробили моє життя насиченим в цей період часу.
А зараз я хочу повідомити вам, що покинула групу. Це було важке рішення, але можу вас запевнити, що це було найкраще, що я могла зробити для свого благополуччя і душевного здоров'я.
Я зростаю на своєму шляху до одужання і буду продовжувати займатися музикою за допомогою двох інших моїх музичних проектів.
Я хочу висловити величезну подяку Cradle Of Filth за те, що вони дозволили мені бути частиною свого музичної спадщини в той час, коли я була присутня в їх рядах. Це був неймовірний досвід, і я безмежно вдячна, що ми змогли розділити його разом.
Я хочу також передати свої найкращі побажання моєму наступнику, і прошу вас всіх бути такими ж теплими, добрими і привітними по відношенню до нього, якими ви весь цей час були зі мною.
Я сподіваюся, що хоча б деякі з вас продовжать супроводжувати мене в моїй подорожі як композитора і співачки. Магія і блек-метал для мене на цьому не закінчуються.
Ще раз спасибі за любов, підтримку і спогади. Я цього ніколи не забуду."

 

Фронтмен Cradle Of Filth Дені:

"Для нас всіх це дуже важка подія, за цей час ми всі стали однією згуртованою сім'єю. Але в кінцевому підсумку це сталося через необхідність як для її здоров'я, так і для музичного розвитку групи.
Звичайно, нам буде дуже не вистачати Ліндсі і нам дуже не хочеться розлучатися з нею, тому що за останні кілька років ми разом пройшли прекрасний і божевільний шлях, і у нас залишилося безліч дивовижних загальних спогадів про наші подорожі. Крім того, вона нам немов молодша (готична, канадська, веганська) сестра.
Так що група і я бажаємо їй всього самого найкращого в усіх її планах, і я сподіваюся, що ви, хлопці, читаючи це, продовжите підтримувати її.
І хоча це дійсно кінець однієї ери, це також запашне передчуття іншого.
Наступник Ліндсі вже знайдений, він вносить свій внесок в новий альбом як божевільний вампір, викопаний з могили.
Запис нового диска почнеться трохи більше ніж через два тижні, а дата релізу буде призначена на кінець року."

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж