20200806 182708 0001

Foo Fighters завершили роботу над новим альбомом

В інтерв'ю для Bill Simmons Podcast Дейв Грол повідомив, що Foo Fighters вже завершили роботу над новим альбомом. Таку оперативність музикант пояснив наступним чином:

Деякі і кращі з цих пісень були написані всього за 45 хвилин. А ще є інші пісні - в одній з них ми використовували риф, над яким я працював 25 років. Вперше я записав його в моєму підвалі в Сіетлі

 

Фронтмен Foo Fighters, здається, постійно чимось зайнятий. Паралельно з роботою над новим лонгплеєм він знімає документальний фільм про автобуси, в яких музиканти проводять більшу частину своїх турів. Інтерв'ю для нього давали деякі знамениті рокери.

Цей фільм не фокусується на анекдотах і байках про гастролі і автобусах. Він скоріше про драйв і атмосферу. Чому взагалі хтось готовий пожертвувати всім, кинути роботу, залишити все позаду і просто піти за мрією без будь-яких гарантій?

 

Останній студійний альбом Foo Fighters Concrete & Gold вийшов в 2017 році. Після релізу музиканти переважно давали концерти в його підтримку. На найближче літо також заплановано кілька європейських виступів.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж