20200806 182708 0001

ОБІЙМИ ДОЩУ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ПЕРШИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДЕОКЛІП

Якщо ви ще не знайомі з вітчизняною бандою, яка органічно поєднує складові неофолку, прогресивного року, неокласики з чистим вокалом та тонкими текстами, що достукаються до кожного серця, прийшов час виправляти цю прикрість. Рок-гурт Обійми Дощу народився ще в 2006 році. Команда вже випустила декілька демок, синглів, 2 повноформатні альбоми. Щодо відображення творчості у відео-форматі, до сьогодні в активах музикантів було лише 3 аматорські кліпи. Тому випуск професійного ролику на нову пісню – не просто подарунок собі і прихильникам, але й перехід на новий етап у кар’єрі, який, сподіваємось, принесе збільшення фан-бази у декілька разів.

 

Чому так довго


Між альбомами банди маємо розрив у 8 років. В чому причина? Власне, вона не одна. По-перше, матеріал доволі нішевий. Яким би медом не вливалися у вуха їх мелодії, які би найглибші струни не зачіпали слова пісень, на даний момент така творчість цінується у нас в країні меншістю (і не тільки у нас). Те, що роблять Обійми Дощу, - жодного разу не музичний попкорн, який можна ставити фоном, роблячи порядок у шафі. Це об’ємна музика, в яку потрібно вслухатись, пропускати її через себе, давати на неї емоційний відгук. На таке єднання з матеріалом потрібен особливий час та настрій.

По-друге, самі музиканти називають себе перфекціоністами. Зізнаються, що можуть витратити на пісню рік і більше часу, лиш би вона звучала так, щоб максимально їх задовольнити. Зважати на це з точки зору якості, відмічаємо, що кожен трек двох платівок Обіймів Дощу – еталонний продукт у вибраному жанрі, величезний шмат вкладених сил та душі, самодостатня візитка команди. Разом з тим обидва альбоми є цільними, несуть певний нерозривний настрій, однозначно заслуговують уваги та багаторазового переслуховування, щоб постійно відкриватись новими гранями.

Новий кліп – це, власне, перша професійна відео-робота банди, що її виконав фотограф та кліпмейкер Андрій Коротич. Зведенням займався саунд-продюсер Брюс Сурд (співпрацював з гуртами Katatonia, Anathema, Opeth та ін.), а мастерінгом - Стів Кітч (Steve Kitch Mastering).

Для ролику обрали композицію «На відстані» - досить консервативну, типову для творчості гурту пісню, що увійде у третій альбом. Команда планує реліз нового матеріалу у 2021 році. Більш чітких прогнозів не дають, але сподіваються, що такої перерви, як між попередніми роботами, не буде. Щодо настрою та характеру матеріалу хлопці говорять мало, але зазначають, що нова музика буде сприйматись легше ніж зазвичай, стане більш різноплановою. Чи залишаться вони вірні собі? Так, звичайно. Ті, хто встиг полюбити Обійми Дощу такими, які вони зараз, однозначно не розчаруються.

 

«На відстані»: про ідею та настрій кліпу

Яким же вийшов новий кліп? В першу чергу дуже контрастним до попередніх відео, над якими команда працювала самотужки і де від учасників йшло абсолютно все – ідеї, зйомки, технічна робота тощо. Прем’єру ж відрізняє значно вища якість, чіткість концепції і, звичайно, спрямованість результату на ширший загал.

В основі сюжету - ідея самотності сучасної людини в урбаністичних реаліях. Чим далі, тим більша кількість гаджетів, інформації та можливостей нам доступні. Це збільшує комфорт життя, але разом з тим веде до атрофії соціальних навичок, ізолюючи кожного у власному коконі. Ми відчуваємо самотність, страждаємо від неї, прагнемо йти на зустріч тому, хто зруйнує цей кокон, але іноді виявляється, що крокуємо на місці…

Ці настрої обіграються у відео-роботі через пригнічені, майже монохромні кольори, мізантропічну естетику видів та архітектури куточків Києва, відсутність посмішок та заглибленість героїв у себе. В той же час динамічність зйомки, спільні деталі та жести у різних кадрах не дають повністю захлинутися атмосферою, демонструючи шлях героїв на зустріч один одному та даючи надію, що вони врешті зустрінуться. Незважаючи на актуальність піднятої теми, не відчувається гіркого після смаку.

Нова робота не претендує на оригінальність – і справді, щось подібне ми вже бачили не раз, але сприймається легко. Тут не знайдеться загадок, що треба розгадувати, але кожному відгукнеться щось своє. Власне, ознайомитись з результатом 4-х днів зйомок та 3-х місяців технічної роботи, оцінити, як не дуже звичні до професійної камери учасники гурту справляються зі своїми ролями, зробити власні висновки щодо естетики та теми можна переглянувши кліп.

 

 

Великий сольник зовсім скоро

Новий кліп – не єдиний подарунок фанам, що підготувала група. Обійми Дощу запрошують усіх на великий сольний концерт, що відбудеться зовсім скоро. В програмі старі та нові пісні, матеріал з майбутнього альбому та навіть речі, що ще ніколи на гралися вживу. Особлива презентація відео також матиме місце у рамках виступу. Місце та час зустрічі – клуб MonteRay, 22.02.20. Спеціальний гість – Nava.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж