Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

В очікуванні дива: Як пройшов концерт Денні Ворснопа у Львові

16 лютого у львівському !FESTrepublic відбувся виступ Денні Ворснопа. Як пройшов сольник вокаліста легендарних Аsking Аlexandria, чи був він настільки «епічним», як його анонсували та якою не повинна бути організація концертів – читайте далі.

Хто такий Денні Ворсноп?

Деніел Ворсноп відомий як вокаліст металкор-гурту Asking Alexandria, а також гурту We Are Harlot. У 2018 році він розпочав сольну кар’єру і випустив два студійних альбоми, кардинально змінивши стиль музики. Денні вміє поєднувати непоєднуване. Шалений але водночас ліричний, він впізнаваний не тільки, як вокаліст всесвітньо відомих АА, а й завдяки своїй дещо епатажній поведінці, яку часто демонструє на концертах.

Розпочинати концерт вчасно? Ні, не чули.

Для українських концертів запізнення гурту є дуже типовим. Публіка навіть дивується, коли виступи розпочинаються згідно з таймінгом – таке відбувається або дуже рідко, або у паралельному всесвіті. Та цей концерт точно перевершив усі інші, бо о 21:30, коли він власне і мав стартувати, ще навіть вхід не відкрили. Публіка просто стояла на вулиці і чекала, дехто навіть грюкав ногами у двері. Пізніше стукіт явно розгнівав працівників і хтось із них вийшов, аби сказати, що через 10 хвилин можливо почнуть впускати. Можливо. Ви що, жартуєте? Це викликало неабияке обурення, бо є різниця між тим, щоб чекати Денні усередині, і тим, що на вулиці перед клубом. Повезло, що зима цього року відносно тепла, бо довелося би вогнище розпалювати, щоб зігрітися.

Йшла друга година очікування, ми розважалися, як могли.

Не промайнуло і півгодини від «початку», як двері відчинили. Хтось навіть поаплодував. Чекали на Ворснопа вже хоч не на вулиці. Денні з’явився на сцені о 22:45, а публіка до того часу уже встигла трохи зігрітися алкоголем. Розпочав з треку Ain’t Feeling Sorry і продовжив виконанням інших своїх пісень, міксуючи драйвові треки з ліричними. Натовп давав непоганий фідбек, але не скажу, що було шумно. Та і людей було зовсім небагато.

То як все пройшло?

Денні Ворсноп виступав разом з гостем-гітаристом, але дещо виконав самостійно під акустику. Окрім власного доробку зіграв і оновлену версію пісні Asking Alexandria – Moving On. Натовп був не надто активний, хоч деякі треки непогано качали. Почули і кавер на пісню Beyonce – Freedom.

Денні не змушував нудьгувати, тому час від часу викидав жарти, які непогано заходили присутнім. Приміром, перед тим, як дістати акустичну гітару і виконати кілька треків самостійно, сказав щось типу: «По ідеї, зараз я би мав піти зі сцени і ви мали би мене кликати. Зробімо вигляд, що так і є». І наступні кілька хвилин натовп кликав Денні, який був на сцені та готувався до виконання пісень.

Публіка пожвавішала уже під кінець концерту, навіть пропонувала виконати вокалісту трек Someone Somewhere, на що той відповів, що все, звісно, круто, але він цього треку не знає. Хороший жарт, Денні.

Весь концерт не покидало враження, що артисту трохи байдуже на публіку, він ніби і комунікував з нею, а ніби і ні. В кінці Денні попрощався, витягнув кілька медіаторів і без емоцій кинув їх у натовп.

Моментами Ворсноп був досить харизматичним, і можна було подумати, що він хоче виправити помилки київського виступу, де він забив на обіцяну автограф-сесію і просто поїхав з концерту, проігнорувавши фанів. Але ні, здалось.

Далі – цікавіше. Після концерту усі чекали на автограф-сесію, про яку нам так обіцяли у описі до події. Та концерт Денні і тут відзначився: 700 гривень за зустріч з Ворснопом, автограф і фото. Як вам таке? За логікою відвідувача концерту, якщо попередньо не вказано, що ця послуга буде платною, це означає, що вона входить у вартість квитка на саму подію – хіба не так? Звичайно ж, кілька людей погодилося на цю «суперпропозицію», але просто вдумайтеся у ситуацію. Не зовсім зрозуміло, що заважало одразу вказати на сайтах купівлі квитків, що Денні підпишеться на твоєму аркушику і замутить з тобою фоточку тільки за 700 гривень, то розчарування від концерту було би значно менше. Але навіщо, якщо можна просто не вказувати про це. Геніально!

Ну що ж, час підбивати підсумки.

Десь у середині сету Денні сказав: «Ви готові до вечірки? Добре, бо ця пісня дуже сумна». Так можна описати і враження від концерту – ніби йшли на вечірку з кумиром, а все виявилося дуже сумно. Найбільше підвела саме організація. Хлопці, якою би крутезною не була група чи виконавець, якого ви привозите, люди не сильно зрадіють таким факапам, які були на концерті Денні. У чудових вокальних даних вокаліста АА ніхто не сумнівався, але на багато нюансів неможливо заплющити очі. Чи варто було мерзнути на вулиці і чекати цілу вічність, заради такого концерту та автограф сесії, кожен вирішить сам для себе.

Фото: Павлюк Павло 

Залишити коментар