Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Space of Variations ввірвалися у Львів з презентацією нового альбому

17 лютого у !FESTrepublic відбувся концерт гурту Space of Variations. Як презентували новий альбом, розкачували натовп та трохи про містично-пекельну атмосферу – дізнаємось далі.

Початок тижня завжди подібний тортурам, але не тоді, коли у кінці дня тебе чекає порція божевільної енергетики від найяскравіших представників української прогресивної музики. Тому взявши у кулак останні сили, що залишилися після вихідних, львів’яни подалися у вимір якісного року та шалених вібрацій.

Space of Variations – один з небагатьох українських метал-гуртів, який розвивається і вдосконалюються з неймовірною швидкістю. Ще недавно вони були вінницькими рокерами, які просто робили хорошу музику, а сьогодні у них уже підписаний контракт з Napalm Records, два титули кращої вітчизняної метал-групи за версією «The Best Ukrainian Metal Act» та відкатаний півторамісячний тур по Європі. Встигли вже і виступити на одній сцені із Architects, Jinjer, Emmure, Eskimo Callboy та іншими відомими виконавцями. Це гурт, який полюбився не тільки українським фанам, а й вийшов на міжнародний рівень.

Фото: FestRepublic / Любомир Савчинський

Але повернімоя до концерту. На розігріві був гурт Twelves. На перший погляд, тендітна дівчина з білими локонами, але запалила неочікувано жорстко. Приглушене світло, півгодини вокалу, гармонійно поєднаного зі скрімом, і натовп уже готовий до найцікавішого.

Довго чекати Спейсів не довелося, о 20:21 гурт ввірвався на сцену і понеслось. З першого звуку було вже зрозуміло, що наступна година пройде максимально круто. Фронтмен з’явився у бронежилеті з мішенню посередині і почав із треку «Razorblade» із нового ЕР.

Фото: FestRepublic / Любомир Савчинський

«Пі*дєц у вас жарко!» – почув зал замість привітання. І це лише після перших кількох пісень. Надзвичайно круто бачити артистів, які зацікавлені в першу чергу не у тому, щоб відіграти сет і звалити, а у тому, щоб запалити сердечко кожного присутнього та змусити його рухатись.

Зі світлом і звуком теж усе було в порядку. Драйвова музика з містичними мотивами, промені світла, що змінювали колір і траєкторію руху кожної секунди, зелені фірмові прапори зі зміями – і спробуй знайди у натовпі людину, якій це не подобається.

Розвалювали також своїми хітовими треками: «Миледи, вы сука», «Будут наказаны», «Suicide Rave», «Tibet» та не тільки. Присутні співали разом із гуртом, та і взагалі здавалося, ніби знають усі тексти пісень напам’ять, бо натовп майже не замовкав.

Фото: FestRepublic / Любомир Савчинський

Слемитись розпочали з першого треку і продовжували розносити зал аж до кінця концерту. Ще одна загадковість, яку не в змозі пояснити людство – звідки у публіки було стільки сил для двіжу. Та під таке звучання стояти на місці було нереально. Як не старайся, усі дороги вели у слем.

За відчуттями у залі було десь +40 градусів, усі відривалися на максимум і від гурту йшла шалена і водночас містична енергетика. Від дикого ритму не рятував навіть лід у склянках з алкоголем.

Кожному двіжу приходить кінець, але відпускати хлопців аж ніяк не хотіли. Тому під крики «на біс», гурт повернувся, щоб порадувати фанів останнім треком.

Фото: FestRepublic / Любомир Савчинський

Загалом вінницькі хлопці запалили не на жарт. У поєднанні з крутими світловими ефектами і відпадним звучанням, кожен у залі отримав свою порцію дофаміну. Виступ Спейсів пройшов на одному подиху і було надзвичайно гаряче. Читати про їх концерти, звісно, круто, але куди приємніше прийти і відчути цю несамовиту атмосферу на собі.

Залишити коментар