OZZY OSBOURNE про скасування туру: «Я поїду в тур тоді, коли буду готовий, а я ще не готовий»

Ozzy Osbourne в інтерв'ю для The Sun розповів про скасування його туру 2020 року, поки він планує лікування від хвороби Паркінсона і вирішує пов'язані з цим питання:

«Мені довелося скасувати тур, тому що, швидше за все, я зможу дати тільки пару шоу. Я поїду в тур тоді, коли буду готовий, а я ще не готовий. Відновлення було повільним. Я ніколи в житті не був так прикутий до ліжка і, повірте мені, я робив дурні речі. Я оговтався від алкоголізму, наркоманії, всього перерахованого вище. Потім я спіткнувся [і впав вдома в Лос-Анджелесі], і все ».

 

Після того, як Ozzy скасува тур на 2019 рік, поки він одужував після пневмонії та операції на хребті, він переніс дати свого туру "No More Tours 2" на цей рік на підтримку свого нового альбому "Ordinary Man". Але недавнє повідомлення про те, що у нього PRKN 2, форма хвороби Паркінсона, і що він прямує до Швейцарії для тривалого лікування, змусило легендарну метал-ікону знову призупинити свою концертну діяльність.

«Коли я вперше дізнався, що у мене хвороба Паркінсона, я подумав:" Твою ж наліво! ", Але потім подумав:" Могло бути і гірше, я міг і померти". Справа в тому ... Що мені з цим робити? У той час, що у мене залишився, я не хочу сидіти і бути нещасним. Кожен хотів би стати мною на один вікенд. У мене була прекрасне життя».

 

Про свій діагноз Ozzy сказав:

«Це немов:"Та-дам ... У Ozzy хвороба Паркінсона". Але насправді у мене щось під назвою PRKN 2. Це не звичайний Паркінсон, як у Майкла Джей Фокса, а більш м'яка форма, і я радий про це сказати. Це впливає на звичайні речі - наприклад, якщо ви простудитесь, це може бути Паркінсон. Або якщо у мене заклякла нога, я думаю: "Це Паркінсон?" Те, що у мене є, трохи ускладнює звичайне життя».

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: