Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Драйв, вогонь та почуття cвята. Louna в Києві

22 лютого у клубі Atlas відбувся концерт гурту Louna в рамках їхнього туру в честь 10-ти річчя. Як відсвяткували та розкачали публіку – дізнаємось далі.

Якщо ти не був в цей день в столичному клубі Atlas, ти не відчув на собі “Громче и злей”, а там це було по-справжньому
гучно та дуже люто, адже гурт Louna святкував свій десятий рік існування і спалив своїм драйвом все до чорта.

Особисто не часто слухаю гурт в записах, але кожного разу коли вони приїздять до України намагаюсь вирватись на їх виступ, адже в живу це справжнє торнадо, яке з кожним роком стає ще сильнішим і драйвовішим.

З року в рік гурт росте як в плані музики так і технічному плані і кожен новий sold out мотивуює їх ставати ще краще, і віддаватись цій справі на всі 200%.

В Києві квитків не стало вже за тиждень до концерту, і на вулиці купа людей бігали в паніці та пошуках заповітних варіантів потрапити на концерт (камінь в город тих хто довго думає). Не знаю чи пощастило потрапити на концерт цим чувакам, бо потрібно було залітати в зал де на великому екрані countdown вперто відраховував час до початку.

Можна довго думати, як передати емоції які відчуваєш на концерті Louna, але краще за все завжди напишуть люди які прийшли і отримали, те чого чекали, та навіть більше. Let’s go:

  • “Я безумовно хочу ще і ще! Я знав, що буде круто, але не на стільки”
  • “А чи не час би замахнутися хоча б на київський Палац Спорту? 🙂 в Атласі тісно якось …”
  • “Спасибі!! Було круто!!”
  • “Дякую вам за цю енергетику і позитив !!! Було жарко! Чекаємо влітку!”
  • “До сих пір не можу відійти, наскільки було круто !!! Чекаємо вас влітку!”
  • “Так … Плече до сих пір не відійшло, у вухах дзвенить …))) Адреналін, кайф! Спасибі величезне !!! Чекаємо влітку!”

І таких відгуків безліч! Фанати отримали більше ніж очікували, світло, шоу, драйв, стейдж дайвінг від вокалістки і конфеті. Звісно фаєр-шоу виглядало б ефектніше, але тоді для клубу це би був останій концерт.

Люди віддавались на повну з сьорклпітами, стінами смерті, розбитими колінами та зірваними голосами на що гурт відповідав з помноженою силою. А увага Лу до відвідувачів це вже окремий вид пошани – завжди спілкується, переживає за всіх і помічає навіть маленького 5-ти річного хлопчика десь в кінці залу в батьків на руках, та хвалить їх за те що прийшли і за те що потурбувались про безпеку хлопчика, одягнувши йому великі навушники на вуха. І запросила їх після концерту за лаштунки.

Louna – це однозначно той гурт який ніколи не підводить своїх шанувальників, дарує концертний драйв, вогонь та почуття що ти зараз на святі у своїй рідній великій Louna Family.

Фото: Дудка Таша
Теги:

Залишити коментар