20200806 182708 0001

Bon Jovi запишуть пісню з принцом Гаррі

Джон Бон Джові запише пісню з принцом Гаррі сьогодні, 28 лютого. Про це він розповів в інтерв'ю передачі The Chris Evans Breakfast Show With Sky:

Він погодився і тепер натхнений цією ідеєю, так що ми зробимо це. Я планую дати йому тамбурин. Подивимося, на що він здатний

 

Запис пройде в студії Abbey Road в Лондоні. Принц візьме участь в роботі над новою версією синглу 2019 року Unbroken, повідомляє People. Оригінальний трек був написаний для документального фільму To Be of Service про військових ветеранів, які відчувають Постравматичний стресовий розлад. Оновлений варіант треку стане гімном Ігор Непереможених 2020 року - міжнародних змагань військових, що проводяться з ініціативи принца Гаррі.

Спільна робота з Бон Джові стане останнім обов'язком принца Гаррі як представника королівської сім'ї. Минулого місяця вони з дружиною Меган Маркл прийняли рішення відмовитися від їх виконання і перестати використовувати свої титули. В інтерв'ю Джон Бон Джові пожартував з цього приводу:

Я питав: «Що мені робити? Як мені до нього звертатися?» А потім я зрозумів, що буду кликати його «Музикант, раніше відомий як Принц»

 

Що до самих Bon Jovi, то група готується до виходу п'ятнадцятого студійного альбому Bon Jovi: 2020 року, який вийде 15 травня. Для прослуховування вже доступний перший сингл Limitless.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж