Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Morphine Suffering відправились в прощальний тур

6 березня 2020 року, гурт Morphine Suffering відправився в прощальний тур. В рамках цього туру команда відвідала Кривий Ріг, Кропивницький, Черкаси, Тернопіль, Ужгород, Івано-Фраківськ та Хмельницький. Ще 11 концертів туру, були скасовані через карантин. Наразі активними залишаються лише 2 концерти у Львові та Києві, які були перенесені на вересень 2021.

Одна з найочікуваніших подій цієї осені!

Вже понад 10 років гурт Morphine Suffering демонструє високу якість виконання, звучання, свiтла та шоу. Море драйву, незабутні емоції, позитив та шалена енергетика – ось візитна картка гурту.

За час свого існування Морфіни були постійними гостями найгучнiших фестивалів України, видали 7 синглів, 2 повноформатні альбоми та 2 EP, а також десятки відеокліпів та відіграли понад 200 концертів. MSfamily нараховує десятки тисяч прихильників в Україні та за її межами.

Як зазначають фани гурту, котрий став легендою серед українських поціновувачів драйвової музики, творчість та виступи Morphine Suffering заряджають і надихають на досягнення нових висот та розширення особистих горизонтів, адже лейтмотив творчості гурту:

«Краще жити, а не бути»

MS приготували справжнє свято з феєричною програмою, конкурсами, сюрпризами та подарунками.

Залишити коментар