Animal ДжаZ повертаються в Київ

Після свого виступу на Rock in Kyiv, хлопці вирішили довго не чекати, і повернутись з концертом до Києва. Концерт відбудеться 19 листопада в клубі Atlas.

Animal ДжаZ – головні герої петербурзького альтернативного року. У послужному списку групи – повні багатотисячні зали концертних майданчиків, всі найбільші фестивалі, незліченні нагороди і регалії, перші місця чартів iTunes і Google Play.

Вони примудряються бути актуальними кожен день, тут і зараз, не підлаштовуючись під одномоментні подихи музичних вітрів. Сьогодні на їх концерти вже ходять сім’ями, а голос Олександра Красовицького став одним з найпомітніших голосів покоління.

У 2019 популярність групи вийшла на новий рівень з релізом пісні «Чувства» – антивоєнного гімну, який яскраво і однозначно висловив соціальну позицію групи та її лідера. Кліп «Чувства», в якому взяли участь Юрій Шевчук та Євген Маргуліс, The Hatters і Little Big, справив ефект бомби, що розірвалася в медіа-просторі.

Свій тур музиканти назвали «Время любить». В сет-лист майбутніх концертів увійдуть кращі композиції за 20-річну історію групи, а також прем’єри пісень з однойменного альбому.

Залишити коментар