main big4

MACHINE HEAD переносять концерт в Києві

20 травня Machine Head мали вперше зіграти в Києві в рамках туру в честь 25-ї річниці дебютного альбому Burn My Eyes. Після скасування декількох шоу в Європі та оголошення Всесвітньої організації охорони здоров’я, про те, що коронавірус є пандемією, гурт вирішив перенести всі свої концерти, в тому числі і київський.

 

З важким серцем ми повинні оголосити про перенесення майбутнього туру країнами ЄС та Великобританії на підтримку 25-ї річниці Burn My Eyes.

Як жителі Bay Area, ми зазнали сильних ударів і були одними з перших хто побачив, що відбувається. У Сан-Хосе були заборонені публічні зібрання з понад 1000 людей, а події в центрі Сан-Франциско, включаючи великі концерти та конференції, були скасовані.

Ми щодня спостерігаємо за ситуацією за кордоном, контактуючи з усіма промоутерами та органами місцевого самоврядування за статусом нашого концерту. Минулого тижня у нас було скасовано 6 концертів, через заборону публічного зібрання понад 1000 людей (або в деяких випадках 100 осіб). Навіть у той момент ми все ще сподівались, що все буде, і що постанови громадських зборів будуть скасовані до моменту початку нашого туру.

На сьогоднішній день у нас 14 скасованих шоу до 2-го тижня квітня, 7 скасованих на невизначений термін. Годину тому ще 3 було скасовано.

15 хвилин тому Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила коронавірус пандемією.

Для нас в першу чергу важливим є здоров'я та безпека. Ми наполегливо працювали з усіма нашими менеджерами, агентами з бронювання та діловими партнерами, щоб знайти інші рішення чи варіанти, але рівень ризику для нашої аудиторії та їхніх громад просто надто високий для нашого рівня комфорту. На додаток до цього, ми також маємо унікальну групу надзвичайно пристрасних шанувальників, які їдуть з усього континенту, щоб подивитися наші шоу. Ми вдячні їм за це, проте в цьому випадку подорожі - це щось, що не рекомендується.

З глибоким розчаруванням і жалем ми змушені робити це оголошення. 25-річний тур "Burn My Eyes" повинен бути відкладений і шоу будуть перенесені на більш пізню дату.

Ми з нетерпінням чекаємо наших наступних концертів з усіма вами, а також можливості публічно зібратися разом і зіграти для вас лютий хеві-метал та випромінити всі наші колективні розчарування в результаті цього божевільного моменту історії, вриваючись у circle pit.

Будьте в безпеці, зберігайте спокій і все буде добрі друзі.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com