Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Айвен Муді став дідусем у 40 років

У недавньому інтерв’ю радіостанції Meltdown of Detroit’s WRIF вокаліст американської грув-метал групи Five Finger Death Punch Айвен Муді розповів, що недавно став дідусем у 40 років.

На питання, як це – бути дідусем, Муді відповів:

О Боже. Як ви будете почуватися? Це просто фантастика, чувак. Мені здається, це протистояння легенди і спадщини, і це дійсно те, що ти залишаєш після себе. І знати, що мої діти наближаються до того віку, коли у них будуть свої власні діти … Дозвольте мені взяти свої слова назад. Це найдивніше: моїй молодшій дочці сім років, і вона стала тіткою. Я просто дивуюся: “Що взагалі відбувається?” Ви розумієте , що я маю на увазі? це круто. Мені це дійсно подобається, але в той же час я все ще не готовий прийняти термін “дідусь”.

Деякий час назад Муді говорив з The Pulse Of Radio про своїх старших і молодших дочок.

Вони обидві дуже гарні, але абсолютно різні. Причому незалежно від того, як я їх виховав або від того, які уроки я витягнув зі свого життя, а також з їх досвіду, мова йде про те, щоб спостерігати, як моя старша (яка народилася в 1998 році) дорослішає, якою вона є на даний момент і про рішення, які вона приймає, про те, як ці рішення змінюють її майбутнє; уважно спостерігати також за моєю молодшою дочкою, щоб побачити те, що вона робить і як сформує те, що має стати її майбутнім.

У 2018 році з Five Finger Death Punch пішов барабанщик Джеремі Спенсер. Його замінив Чарлі Енген, який дебютував з групою на новому альбомі “F8”, що вийшов в березні цього року.

Залишити коментар