main big4

IAMX випустив новий альбом та переніс український тур

Популярний британський виконавець IAMX, він же Кріс Корнер, представив своїм фанатам незвичайний для IAMX, акустичний альбом Echo Echo, в який увійшли 11 популярних композицій виконавця в новому аранжуванні. В альбом увійшли такі треки, як Kiss & Swallow, I Come With Knives, Insomnia, Spit It Out і інші хіти. Прослухати альбом можна нижче.

 

Також, гурт оголосив про перенесення свого туру в зв'язку зі спалахом коронавірусу. IAMX мали представити цей акустичний альбом і в Україні. Музикант мав виступити на початку травня з концертами в Харкові, Києві, Одесі та Львові. Наголошуємо, на тому, що концерти не скасовуються, а переносяться. Нові дати будут оголошені найближчим часом.

 

Заява від гурту:

Дорогі друзі і коханці

Так це кінець світу яким ми його знаємо?

Можливо, ви вже здогадалися, що через коронавірус, людську психологію, обмеження на поїздки і побоюваня з приводу безпеки наших фанатів і працівників місць проведення заходів ми повинні перенести європейський акустичний тур Echo Echo.
Він буде перенесений на вересень-листопад цього року.
Менеджери і промоутери докладають усіх зусиль, щоб це зафіксувати, і в найближчі кілька днів ми поділимося з вами точними новими датами і інформацією про квитки.

У найближчі тижні ми також почнемо роботу над особливою онлайн-активністю, щоб задовольнити ваш голод до IAMX і нашу пристрасть до шанувальників.

Давайте використовувати це унікальний час, щоб відчути себе затишно, поекспериментувати і повеселитися.

У той же час залишатися здоровими, безпечними і безтурботними. І, звичайно ж, послухайте новий {X} акустичний альбом, який вийде завтра (в п'ятницю) (замітка від ред. в Україні сьогодні), в розпал хаосу і невизначеності. Сподіваюся, це дасть вам можливість відсвяткувати. Можливо, у вас зараз більше часу, ніж будь-коли, щоб послухати і загубитися в ньому.

В найближчі дні і тижні ми будемо регулярно надсилати оновлення.

 

IAMX 2020 all

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com