Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

The 69 Eyes у Львові: як пройшло шоу гельсінських вампірів

10 березня у львівському !FESTrepublic гурт The 69 Eyes розважав фанів хорошим готичним роком. Як презентували новий альбом, святкували 30 ювілей групи та трішки про готично-містичну атмосферу – читайте далі.

Про культових фінів The 69 Eyes не чув тільки лінивий. Вони продали не один мільйон альбомів, поміж яких були і золоті, і платинові. Поєднання готик-року з рок-н-рольними мотивами у їх виконанні завжди звучить ефектно. А цього року вони святкують свій ювілей – гурт вже 30 років радує своїх шанувальників якісними треками. Приїхали вони не тільки поділитися своєю музикою, а й презентувати новий альбом «West End», що вийшов у вересні минулого року. Він став втіленням темряви, особливої енергійності та готичних мотивів.

Отож, що там було на концерті? Розігрівали зал Violet Raymoor – київські хлопці, які є вагомим доказом того, що українська рок-музика розвивається та вдосконалюється. Після їх виходу на сцену наступні півгодини зал заполонила суміш року з електронною музикою, приправлена етнічними мотивами. І все було би добре, якби не світло. Точніше, його відсутність. Хлопці марно заморочувалися над гримом, бо його просто-на-просто не було видно. Та натовп оцінив їхню музику гідно.

The 69 Eyes з`явилися на сцені рівно у зазначений час. Юркі, фронтмен групи, вийшов у чорних окулярах та у косусі зі скелетним принтом, а його шевелюрі позаздрила кожна дівчина у залі. Інші учасники гурту були одягнені у схожому готичному стилі, лиш барабанщик вирішив звабити дівчат своїм оголеним торсом. Трохи містичного інтро упереміш із шумом натовпу і кожен у залі готовий відправитися у світ моторошного готик-року.

Першою піснею «Two Horns Up» гурт непогано розкачав зал. Шанувальників прийшло чимало, бо якщо під час розігріву зал трохи пустував, то на головне шоу натовп помітно збільшився.

Атмосфера у залі була надзвичайно крутою і водночас містичною. Публіка прекрасно доповнювала усе шоу, бо такої великої концентрації людей з корсетами, цепочками, готик-символікою та неймовірним мейкапом не знайдеш ніде, навіть якщо сильно постараєшся. А рок-н-рольні вампіри точно знають, як зробити незабутнє шоу.

«На біс» зіграли аж чотири пісні, серед яких хітові «Lost boys» та «Dance D`Amour».Так би мовити, солодке наостанок. Опісля поділилися з публікою медіаторами та зникли зі сцени. А натовпу знадобилося ще кілька хвилин, щоб охолонути від емоцій.

Як би ефектно не виглядали учасники гурту, та якими по-готичному класними не були б їх треки, трохи не вистачало комунікації з публікою, особливо між треками. Точніше, її майже не було, хоч для високого градусу двіжу у натовпі віддача вокаліста дуже важлива.

Натомість натовп «спілкувався» з артистами дуже навіть енергійно. Під кінець сету хтось із натовпу вирішив, що його футболка прекрасно доповнюватиме концертний реквізит і кинув її у бік сцени. Та вокаліст продовжив співати і не зреагував ніяк. А футболка продовжила сумно лежати біля мікрофону до кінця концерту.

Світлове шоу було непоганим, до того ж його якість підчас виступу гурту була набагато крутіша. Можливо, це фішка така – залишати гурт на розігріві у напівтемряві. Who knows?

Загалом гурт викладався наповну, щоб порадувати кожного присутнього у залі. Темні рицарі виконували пісні дуже чуттєво та харизматично. Ні хвилини спокою не було, тільки вибухові мотиви і шалений темп. Таке звучання зайшло би навіть тим, хто не є палким шанувальником готик-року. Ще би трохи більше спілкування з публікою, і концерт можна було би оцінити тільки на 10/10.

Фото: Павлюк Павло

Залишити коментар