main big4

AEG і LIVE NATION скасовують всі концерти

AEG, один з найбільших промоутерів концертів в Північній Америці, погодив свої гастрольні шоу зі своїм конкурентом Live Nation, щоб підготуватися до повернення додому після пандемії коронавіруса (COVID-19).

У спільній заяві, отриманій Rolling Stone, керівники Live Nation, AEG, Creative Artists Agency (CAA), William Morris Endeavor (WME), Paradigm і United Talent Agency (UTA) заявили, що вони працюють разом, щоб розробити найкращі методи захисту артистів, шанувальників і персоналу в концертній індустрії.

 

«Провідні світові сили в області живих розваг об'єдналися, щоб сформувати глобальну цільову групу для забезпечення стратегічної підтримки і єдиного напрямку, гарантуючи, що запобіжні заходи і постійний протокол дій буде в найкращих інтересах артистів, шанувальників, персоналу та світової спільноти. На даний момент ми колективно рекомендуємо відкласти проведення великомасштабних заходів до кінця березня.

Ми продовжуємо підтримувати ідею про те, щоб дрібномасштабні заходи проводилися відповідно до вказівок посадових осіб місцевих органів влади. Нам пощастило, що у нас є можливість переносити концерти, фестивалі та живі заходи в міру необхідності, і ми з нетерпінням чекаємо можливості, коли шанувальники зможуть відвідати живі концерти їх улюблених артистів».

 

За даними Лос-Анджелеського Ділового Журналу, Live Nation заробили 1,1 мільярда доларів за квитки на виступи їх підопічних, які грали в період з листопада 2018 року по травень 2019 року. За той же період AEG повідомила про продаж квитків на суму 343 мільйони доларів - цифра не включає 144 мільйони доларів, отриманих від корпоративного партнера AEG - Messina Touring Group.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com