main big4

Foo Fighters закінчили роботу над альбомом

Foo Fighters опублікували в своєму Інстаграмі лист від Дейва Грола шанувальникам. У ньому він розповідає, що група прийняла рішення відмовитися від найближчих виступів через небезпеку коронавірусу. Там же він повідомляє, що робота над новим альбомом вже завершена.

 

Привіт, це Дейв.

Пам'ятаєте мене? Хлопця, який не буде відкладати концерт, навіть якщо його чортова нога відвалюється?

Ну ... давати концерт в шкарпетці, повному зламаних кісток, це одна справа, а от виступати, коли ВАШЕ здоров'я і безпека під загрозою - зовсім інше ...

Ми страшенно любимо вас, хлопці. Так що давайте зробимо правильно і відкладемо все це лайно. Альбом завершено, і він приголомшливий. Сцена і освітлення занурені в фури, готові вирушити в дорогу. В ту ж секунду, коли нам дозволять їхати, ми примчимося і все рознесемо вщент, як завжди і робимо. Обіцяю.

А тепер ідіть і помийте руки.

Дейв

 

У найближчих планах у Foo Fighters був ювілейний тур в честь виходу дебютного альбому. Музиканти збиралися проїхатися по тих містах, в яких виступали 25 років тому. Зараз всі шоу перенесені з квітня на грудень цього року, деякі дати вже точно відомі, деякі оголосять пізніше.

Попередній альбом Foo Fighters Concrete and Gold вийшов восени 2017 року. У його записі взяли участь Пол Маккартні, Джастін Тімберлейк та Алісон Моссхарт і інші запрошені музиканти.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com