main big4

Glastonbury 2020 скасований

Ювілейний 50-й фестиваль Glastonbury скасований через пандемію коронавірусу. Про це повідомили організатори заходу в Твіттері.

 

Заява говорить:

Звичайно, ми сподівалися уникнути скасування 50-го ювілейного фестивалю, але в зв'язку з заходами, анонсованими урядом на цьому тижні, і в такі нестабільні часи це є єдиною можливою опцією.

Ми дуже сподіваємося, що до кінця червня ситуація в Великобританії покращиться. Але навіть якщо так, ми більше не можемо дозволити собі витратити на підготовку наступні три місяці і змушувати тисячі співробітників працювати на фермі і допомагати нам займатися усією інфраструктурою, яка вмістить більше 200 000 чоловік.

 

Організатори також повідомили, що ті, хто вже встиг внести передоплату за квитки на фестиваль, зможуть повернути свої гроші. Інший варіант - зберегти внесений депозит до наступного року. Вони підкреслили, що скасування фестивалю стане жахливим потрясінням для всіх, хто брав у ньому безпосередню участь, - від працівників до партнерів і спонсорів. На даний момент втрати оцінюються не менше ніж в 100 мільйонів фунтів.

Фестиваль мав пройти з 24 по 28 червня, а в числі його хедлайнерів значилися Пол Маккартні, Тейлор Свіфт і Кендрік Ламар. Організатори сподівалися, що зможуть провести його, до останнього. Участь Ламара було анонсовано в минулу п'ятницю, а в четвер до лайнапу додалося ще 90 артистів, включаючи Ноеля Галлахера, Дуа Ліпа і Pet Shop Boys. В той момент Емілі Івіс говорила, що вони не можуть передбачити майбутнє, а тому будуть продовжувати підготовку до заходу.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com