20200806 182708 0001

У гітариста SLAYER всі симптоми коронавірусу

Гітарист Гері Холт говорить, що у нього проявляються всі симптоми COVID-19, хвороби, викликаної новим коронавірусом.

Музикант з району затоки Сан-Франциско, який провів більшу частину останніх дев'яти років в турне з SLAYER, повідомив про свій стан в своєму пості в Instagram. Він написав:

«Отже, я був замкнений з @lisaholt777, страждаючи від всіх симптомів корони! Злегка хворий, сьогодні вже краще після багаторазового пробудження, просоченого потом минулої ночі. Самоконтроль з моєю найкращою половиною, і, на жаль, я не зможу відвідувати своїх онуків, поки не позбудуся симптомів протягом семи днів. Тьху. Час кіно, випивки, перегляду телевізора і очікування!»

 

Холт і решта учасників EXODUS недавно провели більше місяця в подорожі по Європі з TESTAMENT і DEATH ANGEL в рамках туру The Bay Strikes Back 2020.

У понеділок (16 березеня) офіційні особи району затоки Сан-Франциско оприлюднили агресивні і обмежувальні заходи щодо стримування поширення коронавирусу. Наказ «укриття на місці» вимагає від майже семи мільйонів жителів шести округів в районі затоки залишатися вдома якомога довше. Він триватиме до 7 квітня.

Ранні симптоми COVID-19 включають лихоманку і сухий кашель. Деякі люди також відчувають втому та головні болі.
За даними ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я), кожен третій пацієнт в Китаї - країни з найбільш підтвердженими випадками в світі - відчував утворення мокротиння, що представляє собою густу слизь, що виділяється з легенів.

Офіційні особи ясно дали зрозуміти, що люди похилого віку - особливо ті, у кого є проблеми з серцем, легенями та імунологічними захворюваннями - особливо уразливі до коронавірусу, і щонайменше 25 смертей пов'язані з одним будинком пристарілих в Вашингтоні.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж