Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Група вокаліста OOMPH! і Lord of the Lost випустила дебютну пісню

Вокалісти OOMPH! і Lord of the Lost Деро Гої і Кріс Хармс в складі свого нового спільного проекту Die Kreatur випустили першу однойменну пісню, яка війде на дебютний альбом Panoptikum, дата релізу якого 22 травня цього року.

Платівка буде включати 15 треків і вже доступна для попереднього замовлення на цифрових платформах. Крім того, альбом буде випущений на вінілі, а делюкс-бокс буде містити бонусний диск з акустичною версією всього альбому. Нижче представлена обкладинка альбому.

У недавньому інтерв’ю для Sonic Seducer Кріс Хармс розповів, що будучи фаном OOMPH!, запропонував Деро зробити ремікс для OOMPH!, але нічого не вийшло. Зате залишилися контакти один одного, а ідея зібратися разом і написати щось для OOMPH! або Lord of the Lost збереглася. У тому ж інтерв’ю Деро Гої розповів, що кожен на альбомі займався тим, що у нього найкраще виходить: Кріс відповідав за гітару і продакшн, а Деро – барабани і вокал.

Ще до появи подробиць про те, хто ж ховається під ім’ям Die Kreatur, був оголошений тур по Німеччині. На сцені до Кріса і Деро приєднаються сесійний барабанщик OOMPH! Сільвестрі, гітарист Пі і басист Клас з Lord of the Lost.

Залишити коментар