main big4

Фанат, який відвідав концерт GHOST став першою жертвою коронавірусу в країні

41-річний чоловік зі штату Мехіко помер від коронавірусу в лікарні Мехіко, ставши першим смертельним випадком від інфекційного захворювання в Мексиці.

Міністерство охорони здоров'я також повідомило, що число підтверджених випадків захворювання в середу збільшилося на 25 і склало 118.

Міністерство оголосило про смерть в Твіттері незадовго до 23:00 в середу, заявивши, що у людини вперше з'явилися симптоми коронавірусу 9 березня і що він страждає на діабет.

Раніше, в середу ввечері, дружина покійного розповіла журналістам Національного інституту респіраторних захворювань в південному Мехіко, що у її чоловіка відмовили всі органи.

 

Запитавши, чи є у неї підтвердження, що у її чоловіка був Covid-19, вона відповіла:

Мені сказали, що це він, але нічого не показали, ні документів, ні лабораторних аналізів, але заявили, що це він. Спочатку мені сказали, що у нього пневмонія через грип.

 

Жінка сказала, що її чоловік пролежав у лікарні п'ять днів і що раніше у нього ніколи не було респіраторних захворювань.

На питання про те, де, на її думку, її чоловік був заражений Covid-19, жінка відповіла, що це "ймовірно" було на концерті в Palacio de los Deportes arena в Мехіко 3 березня. Того вечора там відбувся концерт шведської рок-групи Ghost.

GhostMexicoCityposter2020 1 Brinley

 

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com