main big4

В барабанщика Death Angel коронавірус?

Барабанщик американської треш-метал групи Death Angel Вілл Керолл проходить курс лікування в лікарні Північної Каліфорнії від невідомої хвороби.

Наречена Вілла звернулася в каліфорнійський Тихоокеанський медичний центр Сан-Франциско в середу (18 березня) і попросила покласти музиканта у відділення невідкладної допомоги, тому що він був "дуже хворий" після повернення з європейського туру, що відбувся на початку місяця. Вона також попросила його друзів посилати йому "позитивні зцілюючі думки"

 

19 березня вона опублікувала нову інформацію в соціальних мережах:

"Нам потрібно від вас багато цілющої енергії, свічок, молитов, любові, всього, що ви могли б дати Віллу. Я так тебе люблю, Вілл !!! Продовжуй боротися , ти мені потрібен !!!! Ми всі потребуємо тебе !!!!! "

 

Вона і всі інші учасники Death Angel недавно провели більше місяця з Testament і Exodus в рамках європейського туру "The Bay Strikes Back 2020".

 

Також 19 березня гітарист Slayer та Exodus Гері Холт оголосив, що у нього проявляються всі симптоми COVID-19, хвороби, викликаної новим коронавірусом. Він описав свій стан як "злегка хворобливий, але сьогодні вже краще, після того, як він пекельно пропотів вночі."

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com