main big4

Вокаліст Testament хворий коронавірусом

Вокаліст Testament - Чак Біллі отримав позитивний результат тесту на Covid-19.

Група заявила, що отримала результати тестів в суботу (21 березня).

Згідно із заявою групи, Біллі відчував себе недобре з тих пір, як повернувся минулого тижня додому після завершення європейського турне «The Bay Strikes Back 2020» з Exodus і Death Angel.

57-річний Біллі пішов на карантин з моменту прибуття додому.

 

«Як багато з вас вже знають, після повернення на минулому тижні з туру «Bay Strikes Back» по Європі, деякі з учасників групи відчули себе погано і разом з нашими лікарями прийняли рішення пройти тестування на виявлення Covid-19. Тести Чака, його дружини Тіффані і деяких членів екіпажу повернулися як позитивні.

Ми хотіли звернутися до всіх, хто підтримував нас і висловлював занепокоєння, щоб повідомити вам, що ми робимо те, що правильно і що безпечно, і всі ми вирушили на карантин з моменту нашого повернення додому, ще до того, як ми були протестовані. Звичайно, піклуючись про наші сім'ї, наших друзів, нашу команду, наших колег музикантів і наших фанатів. Ми звернулися, щоб підтримати наших товаришів «Band Area Bays», які також ведуть активну діяльність в своїх власних таборах, залишаючись на карантині і в безпеці, і будуть говорити про їх індивідуальні ситуації.

На даний момент ми зосереджені на тому, щоб залишатися в безпеці і на карантині, відпочивати, повертатися до здоров'я і, звичайно ж, посилати добрі побажання, молитви і позитивну енергію своїм хворим друзям. Ми також хочемо відправити добрі побажання всім нашим фанатам і прихильникам в цей кризовий час. Ми робимо всі необхідні заходи для забезпечення безпеки будинку і просимо наших друзів і фанатів чинити так само. Будь ласка, піклуйтеся один про одного і будьте здорові!».

 

Гітарист Exodus та Slayer - Гері Холт раніше на цьому тижні повідомив, що у нього проявляються всі симптоми коронавірусу.

Барабанщик Death Angel - Вілл Керролл знаходиться в відділенні інтенсивної терапії в лікарні Північної Каліфорнії з середи (18 березня) після того, як «сильно захворів» після завершення туру «The Bay Strikes Back 2020».

Testament, Exodus і Death Angel скасували як мінімум два концерти в турі «The Bay Strikes Back 2020» через спалах коронавірусу: 25 лютого в Мілані, Італія, і 11 березня в Ганновері, Німеччина.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com