Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Нове відео GREY DAZE на трек “Sometimes”

GREY DAZE випустили “Sometimes”, третій сингл з майбутнього альбому групи “Amends”, реліз якого запланований на 26 червня на Loma Vista Recordings, з відповідним відео, що демонструє послання Честера Беннінгтона, написане в несподівані часи.

“Іноді здається, що речі просто розвалюються на частини, коли ти найменше цього очікуєш”, говорить Беннінгтон в лірично-глибокій пісні три з половиною хвилини. Трек, який був написаний в 1994 році, але тільки недавно перезаписаний для “Amends”, продовжує говорити: “Можливо речі будуть виглядати краще, можливо, речі будуть виглядати яскравіше”.

“Amends” спочатку планувався до виходу 10 квітня, але через мінливу ​​ситуацію з COVID-19, група і Loma Vista Recordings оголосили, що 11-пісенний альбом змінить дату релізу на 26 червня. В якості подяки фанам, група виставила “Sometimes” для безкоштовного скачування і запропонувала своїм шанувальникам можливість почути “Amends” в повному обсязі в день свого первісного релізу 10 квітня. Серія глобальних вечірок для прослуховування, організованих фанатами для фанатів, буде транслюватися онлайн в 10-ти різних країнах в 11 різних часових поясах на дев’яти мовах (болгарський, китайська, чеська, англійська, французька, німецька, хінді, португальська та іспанська) і на різних платформах (включаючи Facebook, Twitch, Twitter і YouTube). Додаткову інформацію можна знайти за посиланням.

Теги:

Залишити коментар