Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Animal ДжаZ в Києві. Як це було?

Animal ДжаZ – головні герої петербурзького альтернативного року.

У послужному списку гурту – повні багатотисячні зали концертних майданчиків, усі найбільші фестивалі, незліченні нагороди та регалії, перші місця чартів iTunes. Вони примудряються бути актуальними щодня, тут і зараз, не підлаштовуючись під миттєві тренди, що минають через декілька тижнів. Гурту майже 21 рік і за цей час вони багато встигли – записали 16 альбомів, а кожен знає їх пісню “Три полоски”.

У назві «Animal ДжаZ» відбито спрямованість колективу на змішування у творчості різних музичних стилів. Саме слово «jazz» в англійській інтерпретації має кілька значень, серед яких присутні «метушня» та «сумбур».

Проте, слово “Animal” передбачає тварина, тобто, природне, організуюче початок. В результаті з хаосу та змішання стилів органічно викристалізовується цільне звучання, що передбачає, з одного боку, нетривіальні гармонії, з іншого боку, жорстку енергетику.

Цей концерт мав відбутись ще у 2019 році, тому в залі було багато палких фанатів, які чекали концерт більше 2 років. Свій тур музиканти назвали «Час кохати». У сет-лист концертів увійшли найкращі композиції за 20-річну історію гурту, а також прем’єри пісень із однойменного альбому.

Концерт розпочався з потужних пісень “Не твоя смерть” и “Ключи”. Максимально розпаливши зал з перших акордів, «Animal ДжаZ» плавно переходили від альбому до альбому, від драйву до лірики.

Соліст гурту, Александр Красовицкий, не багато розмовляв зі сцени, проте встиг першим в Україні привітати всіх з Новим роком і побажати усім того, чого усім не вистачає насправді – кохання – “Пусть вас долюбят, те кто вас любит, и вы долюбите их. А если вам еще некого пока любить, то пусть в будущем году вам найдется”. І після цих слів виконали свою пісню “Любовь”.

Не обійшлось і без згадок про війну на сході, так як гурт уже давно славиться своїм проукраїнським настроєм.

Також зі сцени були спроби підтвердити соціологічну теорію соліста про те, що усіх глядачів їх концертів їх можна поділити на 3 вікові частини, при тому, що найстарші (40+) на другому поверсі, де ВІП-сектор і в самому кінці залу – це ті, які ще добре пам’ятають київський клуб “Бінго” і їх концерти в ньому, середнього віку (30-40) в центрі, а наймолодші під сценою і родились уже після виходу їх головного хіта. Київська аудиторія розбила цю теорію в край!

Гурт багато дякував усім глядачам і відчутно кайфував від того, що відбувалось в залі.

Майже увесь концерт велика частина глядачів підспівували кожну пісню, але коли почались “Чувства” і “Диши”, то увесь зал вибухнув по-новому.

Впевнена, що більшість, як і я, вийшли з концерту зі зірваним голосом і тремким відчуттям поміж грудей.

ФОТО: Євген Павлюк

Залишити коментар