Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Animal ДжаZ повертаються в Київ

Після виступу на Rock in Kyiv, хлопці вирішили довго не чекати, і повернутись з концертом до Києва. Його неодноразово переносили через пандемію, та цього разу він точно відбудеться. 21 листопада в клубі Atlas, але з деякими обмеженнями, про які читай нижче.

Animal ДжаZ – головні герої петербурзького альтернативного року. У послужному списку команди – повні багатотисячні зали концертних майданчиків, всі найбільші фестивалі, незліченні нагороди і регалії, перші місця чарту iTunes.

Вони примудряються бути актуальними кожен день, тут і зараз, не підлаштовуючись під одномоментні подихи музичних вітрів. Сьогодні на їх концерти вже ходять сім’ями, а голос Олександра Красовицького став одним з найпомітніших голосів покоління.

У 2019 популярність гурту вийшла на новий рівень з релізом пісні під назвою Чувства – антивоєнного гімну, який яскраво і однозначно висловив соціальну позицію команди та її лідера. Кліп на пісню Чувства, в якому взяли участь Юрій Шевчук та Євген Маргуліс, The Hatters і Little Big, справив ефект бомби, що розірвалася в медіа-просторі.

Свій тур музиканти назвали Время любить. В сет-лист майбутніх концертів увійдуть кращі композиції за 20-річну історію гурту, а також прем’єри пісень з однойменного альбому.

У зв’язку із введенням «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки на території міста Києва доводимо до відома глядачів, які придбали квитки або мають бажання відвідати концерт гурту Animal Jazz , що вхід до клубу ‘Atlas буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції який проведений не більш як за 72 години до концерту
  • негативний результати експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведений не більш як за 72 години до концерту
  • документ, що підтверджує одужання особи від COVID-19.

Для всіх шанувальників є гарна новина: спільно з партнером клубу Atlas Медична лабораторія “Діла” / “Дила” / “Dila” можна зробити експрес-тестування за акційною ціною для відвідувачів клубу Atlas, 300 грн. Для цього необхідно назвати промокод «Атлас» та показати квиток на концерт.

Залишити коментар