Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Басист Megadeth потрапив в інтимний скандал

В інтернеті з’явилися відео, на яких David Ellefson задовільняє себе на камеру, і які, як стверджується, були записані особі, яка є неповнолітньою.

Користувач woahworst виклав ряд історій, в яких звинувачує Девіда в педофілії. Він стверджує, що Еллефсон завів роман на стороні з 19-річною дівчиною, якій було 17 років на момент їхнього знайомства. В якості доказу автор залив фрагменти з відеодзвінка, де оголений Девід показує свої геніталії. За його словами, дівчина скидала друзям це відео, а його друзі розповіли йому та поділилися “шок-контентом”. Також, woahworst стверджує що дівчиною маніпулювали, вона отримала психологічну травму, а цей випадок не єдиний і Девід часто кидає таке молодим фанаткам.

Дівчина, яка фігурує в цих сторіс швидко знайшлася. Вона стверджує, що не є жертвою, все відбувалося за обопільною згодою в онлайні і взагалі вона доросла. З її боку наївно було показувати особисту переписку і відео друзям без згоди Девіда. Вона закликала людей зупинити поширення дезінформації.

Заява Девіда:

… Це, звичайно, ніяково, але я хочу розказати про ці моменти чесно і відкрито, наскільки це можливо.
Я не пишаюся цим, це були дорослі взаємодії, вирвані з контексту для маніпуляції та нанесення шкоди моїй репутації, кар’єрі та сім’ї.
Інша залучена сторона зробила заяву. Я вдячний їй і сподіваюся це прояснить, що ситуація була зовсім не такою, як її представили.

Заява гурту Megadeth:

Нам відомо про нещодавні заяви щодо Девіда Еллефсона, і ми уважно стежимо за розвитком подій.
Що стосується творчості і бізнесу, то ми всі знайомі один з одним. Однак, в особистому житті Девіда явно є аспекти, які він тримає при собі.
Важливо, щоб кожен був почутий по мірі розвитку ситуації. Ми з нетерпінням чекаємо, коли правда вийде на світ.

Незважаючи на те, що учасники Megadeth не зробили ніяких нових заяв після недавнього інциденту, деякі їхні кроки в соціальних мережах продовжують насторожувати шанувальників.

Офіційний акаунт Megadeth та Дейва Мастейна відписався від Девіда Еллефсона в Instagram і Twitter.

Після чого Девід видалив свій офіційний акаунт у твіттері і прибрав всі посилання і інформацію про себе в Instagram.

Теги:

Немає коментарів

Залишити коментар