Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

DARK TRANQUILLITY ЗАВІТАЮТЬ ДО УКРАЇНИ

Якщо ти не їдеш до Швеції, Швеція їде до тебе та везе свій похмурий та містичний мелодійний метал. Зустрічай гурт-легенду Dark Tranquillity у Києві. Навіть не думай таке пропустити!

Такі ж круті, як і 30 років тому

Гурт утворився у 1989 р. І до моменту нинішнього в складі частенько відбувались зміни. Зі звучанням теж експериментували, проте Темний Спокій лишається впізнаваним власне за фірмовий звук. Ще й рівень якості банда вперто тримає високо, тож почути DT наживо – обов’язковий пункт для кожного металхеда.

На рахунку шведів більше десятки альбомів. Останній «Moment» вийшов у листопаді минулого року – релізу не завадили навіть чергові зміни серед учасників. Начинка музичного доробку традиційно поєднує жорсткий дез з мелодійним співом на тлі холодної меланхолії. Свого часу Dark Tranquillity стали засновниками цього напряму в музиці і досі почуваються у ньому впевнено, лишаються самобутніми та творять справжню похмуру магію в студії та на сцені.

Зустрічай імениту банду 22 листопада в столичному клубі Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41). В програмі концерту треки з останньої роботи, але й без найкращих хітів не обійдеться. Чи зіграють щось з твого улюбленого та який на смак новий альбом?

Приходь та перевір!

Квиточки тут >>>

https://concert.ua/uk/event/dark-tranquillity

Залишити коментар