Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Дебютний альбом KK’s Priest з учасниками Judas Priest вийде в серпні

Британський хеві-метал гурт KK’s Priest, в який входять колишні учасники Judas Priest Кей Кей Даунінг (гітарист) і вокаліст Тім ‘Riper’ Оуенс, а також гітарист Ей-Джей Мілс, басист Тоні Нютон і барабанщик Шон Елг, випустить свій дебютний 10-трековий альбом під назвою “Sermons Of The Sinner” 20 серпня цього року на лейблі Explorer1 Music Group/EX1 Records.

Перший сингл “Hellfire Thunderbolt”, на який команда представила своє відео, дає певне уявлення про те, що буде чекати слухачів на альбомі. Відео можна переглянути нижче.

Фани можуть зробити попереднє замовлення диска в різних форматах, включаючи ексклюзивний лімітований тираж срібного вінілу з автографом і з бонусним CD-альбомом, через інтернет-магазин команди.

Кей Кей Даунінг:

Ми дуже раді, що нарешті змогли випустити наш перший трек, який доступний по всьому світу. Він демонструє всю звукову палітру і колорит, які ви зможете почути на диску і представляє прекрасних музикантів, з якими я маю честь грати в одній команді. Ми не можемо дочекатися дня, коли фани почують нашу платівку.

  1. Incarnation
  2. Hellfire Thunderbolt
  3. Sermons Of The Sinner
  4. Sacerdote Y Diablo
  5. Raise Your Fists
  6. Brothers Of The Road
  7. Metal Through And Through
  8. Wild And Free
  9. Hail For The Priest
  10. Return Of The Sentinel
Теги:

Залишити коментар