Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

DERO GOI ТА ЙОГО FUN-PARTY У КИЄВІ

З часу першої оголошеної дати і до перенесення події Деро встиг з діючого вокаліста Oomph! перетворитись на колишнього. Проте сьогодні не про це. Гер Гоі завітав нарешті до столиці у рамках міні-туру з 5-ти фан-вечірок, що пройшли також у Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі. Чи було очікування того варте, з чого складалось шоу та як справи в Деро?

Про Volume Club та акустичну частину вечірки

Народ почав збиратись перед клубом задовго до сьомої вечора, о котрій пообіцяли запускати. Черга росла з кожною хвилиною, адже багато людей з нетерпінням чекали цієї зустрічі. Двері відкрили лише о 19.30 і це трохи зіпсувало настрій, адже на вулиці зовсім не літо.

Приміщення клубу Volume невелике, а обстановка досить нехитра – квадратна зала, дзеркальні плитки на стінах, VIP-зона з трьох секторів на другому поверсі, манюнька сцена та бар навпроти. Наповнити таке мале місце виявилось не важко. Люди, що нарешті зайшли в середину, охоче брали пиво «не з холодильника» та жваво обговорювали минулі зустрічі з гуртом Oomph! чи окремо із Деро. О пів на дев’яту з’явився і він сам. Привітався, потиснув руки першим рядам та різними мовами подякував усім за віру, любов та відкритість.

Далі почалася акустична частина вечора. Хлопець на ім’я Костянтин акомпанував Деро на клавішах, а той добре поставленим баритоном виконав акустичні версії «Niemand» та «Auf Kurs» з репертуару Oomph!. Слідом був джазовий кавер на «Creep» Radiohead (з доробку сайд-проекту Dero Goi – What About Bill?) та невмируща депешмотівська «Enjoy The Silence». Ще 2 пісеньки прозвучали а капела, що викликало мурахи по шкірі, здається, навіть сильніші, ніж акустика. Це були Faith No More «Easy» та «Power of Love», на яку Oomph! колись зробили кавер, а сам трек належить команді Frankie Goes To Hollywood.

DJ Dero та прем’єра сольного треку

Слідом за акустикою почався енергійний діджейський сет від Деро і увійшли до нього самі вершки рок-хітів різних років. Натовп мав змогу поскакати та поспівати разом з діджеєм Depeche Mode «Just Can’t Get Enough», Soft Cell «Tainted Love», Eurythmics «Sweet Dreams», «One Step Closer» Linkin Park, Papa Roach «Last Resort», System Of A Down «Chop Suey!» та Blur «Song 2». Рок-діскач – це завжди класна ідея, а врубати під час нього Nirvana «Smells Like Teen Spirit» взагалі варіант безпрограшний. Гурту вже скільки років не існує, а музика живе! Народ шаленів у густому димі та нарешті цілковито зігрівся. Мабуть, на пік відрив виходив, коли Деро ставив треки Oomph! – «Labyrinth» та «Augen Auf». Останній і завершив сет.

Після того наш гість зізнався, що дуже задоволеним цим вечором. Просив нікого не звинувачувати у тому, що сталося та не поширювати хейт, адже у світі і так багато війни. Мав він на увазі, звичайно, свій вихід з гурту та початок сольної кар’єри. «В мене назбиралося багато матеріалу і я маю побути соло», – сказав та оголосив, що його новий музичний початок матиме назву D.E.R.O. Далі запитав, чи любимо ми грати в комп’ютерні ігри та попросив ще трохи шалено повідриватись. Далі прозвучала, мабуть, відповідь на питання про подальший творчий шлях німецького музиканта – новенький трек під назвою «Gameboy». Ніхто не очікував, проте нам подарували прем’єру – легку, електронну та динамічну. Незвичну для прихильників Oomph! і по-своєму класну. У залі новинку сприймали трохи насторожено, але під кінець всі дружньо стрибали.

Фото, обійми та трохи пива

Далі Деро відпросився у фанів випити пива та змінити футболку на свіжу. Обіцяв повернутись для фото, а пізніше ще й роздати автографи. Обіцянку виконав – вже через пару хвилин до сцени потягнулась черга заради фоточок з улюбленим німцем. Дехто з прихильників навіть подаруночки для виконавця прихопив. Деро чемно посміхався та позував, а в перервах відпивав українського пивця та цокався келихом з людьми під сценою.

Що ж побажаймо пану Гоі успіхів у сольних звершеннях та вдачі у пошуку себе, адже зрозуміло, що його шлях триває. Чекаємо від нього новинок та не менш уважно стежимо за тим, що тепер станеться з Oomph! Креп та Флюкс інтригують обіцянками нової музики, тож to be continued…

ФОТО: Євген Павлюк

Залишити коментар