Привіт! Тебе вітає команда порталу The Big 4. Ми — звичайні хлопці та дівчата, що обожнюють рок і метал. Ми прагнемо ділити свою любов з однодумцями та запалити пристрасть до цієї музики в серцях якомога більшої кількості людей. Тому ми збираємо музичні новини, розказуємо цікаве про улюблені команди та публікуємо концертні репортажі на цій сторінці.

Наша організація некомерційна і працює на добровільній основі. Любов до музики дає нам ту енергію, з якою ми після трудового дня слемимось з найшаленішими фанами на концертах, бігаємо під сценами клубів, фестів та готелів заради найкрутіших кадрів, пишемо чорновики статей у смартфонах, висячи на поручнях метро, та наполегливо дістаємо найміцніших горішків з концертних організаторів, щоб вибити акредитації на майбутні вогняні шоу. Навіть під час пандемії ми знаходимо будь-яку можливість долучити тебе до музичних подій.

Проте наша енергія та можливості, на жаль, не можуть трансформуватися в матеріальні ресурси. І як музиканти нерідко просять фанів про підтримку, так і ми, журналісти, фотографи та менеджери The Big 4, просимо тебе підтримати нас. Обирай комфортну для себе форму допомоги і знай — кожне твоє зусилля дає нам можливість і далі працювати над улюбленою справою.

Як ти можеш допомогти:

  1. Одноразовий внесок. Будь-яка сума, що не обтяжить тебе, значно збільшить комфорт нашої праці.
  2. Підписка* на donation. Це дійсно круто, якщо ти захочеш допомагати нам на постійній основі.

Який би ти не обрав варіант, це зробить щасливішими не тільки нас, але й кожного рок- та метал-фана нашої країни. Дякуємо!

Одноразові донати:


«На каву з пиріжком».
Вчасний перекус важливий, щоб відновити енергію та повернутись до роботи.

«На комуналку».
Якби ж то наші рахунки за інтернет, світло тощо сплачували себе самі…

«На check-up гаджетів».
Наші смартфони, ПК та ноути, на яких ми пишемо статті, спілкуємось з організаторами, обробляємо фото, на жаль, інколи ламаються.

Твій внесок для нас безцінний!

Місячна підписка:


«Дай п’ять!». 
Чувак, ти крутий, велике дякую!

«Обнімемось, бро?».
А при зустрічі ще й пива випиймо та обговоримо улюблені гурти.

«Справжній metal-фан».
Ти точно наш постійний читач, разом можна й у слем!

«Show must go on!».
І ти сам обираєш, на яких умовах.

*оформлюється на рік. Щомісяця з тебе зніматиметься сума, яку ти обрав. Через рік підписка автоматично скасовується. Ти можеш зробити це і раніше через кабінет Way For Pay або ж написавши на пошту info@thebig4.info. Продовжити підписку ще на рік теж не заборонено)