20200806 182708 0001

Mystic Festival 2021 в Гданську: три дні, 5 сцен, 70 гуртів

Mystic Festival переїжджає в Гданськ, де організатори поставлять п'ять сцен і на них виступлять в два з гаком рази більше артистів, ніж було заявлено раніше, включаючи перших підтверджених хедлайнерів Judas Priest! 2-4 червня 2021 року.

Організатори працюють над тим, щоб запросити якомога більше артистів, які повинні були виступити на фестивалі 2020 року, але також запросять ще 40 нових груп. Також фестиваль продовжується на один день і переноситься в індустріальне, але гостинне місце: колишня Гданьська корабельня, яка стане новим постійним домом фестивалю Mystic Festival. Наступного року фестиваль буде складатися з п'яти сцен, в тому числі трьох сцен під відкритим небом, що розкинуться на десяти гектарах. І, звичайно ж, тут буде багато спеціальних місць.

Одноденні квитки на 2020 рік будуть дійсні протягом одного дня за вашим вибором під час фестивалю 2021 року. Одноденний квиток можна також підвищити до повного триденного абонемента всього за 200 злотих, купивши квиток з підвищенням класу на сайті фестивалю Mystic.

Для тих хто не може або не хоче відвідувати Mystic Festival 2021 є дві пропозиції: з 13 травня ви зможете обміняти квитки на ваучери, які потім зможете використовувати для відвідування інших концертів, організованих фестивалем, або повернути гроші за квиток.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить