20200806 182708 0001

ZaxidFest відбудеться у 2020


СКАСОВАНО


 

У зв’язку із пандемією COVID-19 ZaxidFest перенесено на вересень 2020. Раніше куплені квитки дійсні на фестиваль у 2020 та 2021 році, але якщо ви не маєте змоги відвідати фестиваль, організатори обіцяють повернути кошти після завершення карантиних обмежень.

Фестиваль у вересні буде проведено із дотриманнях всіх заходів безпеки.

Нижче ви можете прочитати звернення організаторів.

Друзі, на жаль через пандемію Covid-19 ми змушені перенести раніше запланований на 26-29 червня Zaxidfest 2020.

Дякуємо вам - нашій фестивальній сім'ї, гуртам та партнерам. Дякуємо всім, хто підтримує нас, допомагає нам і розуміє, що ситуація у світі внесла вимушені корективи у всі сфери нашого життя і у масові заходи, як наш фестиваль, перш за все. Та ми продовжуємо наполегливо працювати щороку, роблячи все можливе і навіть більше, щоб знову зустрітись всім разом.

Пандемія забрала в нас літо 2020. Але надіємось, не забере осінь. Раніше куплені квитки дійсні на нові дати проведення 4-6 вересня 2020. Перелік артистів та деталі ми оголосимо згодом на ресурсах фестивалю. Якщо за певних обставин, ви не маєте змоги відвідати фестиваль в вересні, з квитками купленими на червень 2020, ви можете потрапити на Zaxidfest 2021. Квиток куплений раніше, на фестиваль в червні, буде дісний на два фестивалі. Якщо ж ви не маєте змоги відвідати фестиваль в вересні чи 2021 року, ви зможете повернути вартість квитка після розпорядження уряду про закінчення карантинних обмежень. Детальну інформацію власникам квитків вже надіслано.

Ми пильно стежимо за ситуацією щодо covid-19, а також дбаємо за вашу безпеку, тож подію в вересні буде проведено із дотриманням всіх необхідних заходів безпеки та вказівок уряду. Давайте разом докладемо зусиль, щоб забезпечити максимальний захист одне одному. Бережіть себе, турбуйтесь про здоров'я і розумно готуйтесь до ZAXIDFEST 2.0.

Це буде неймовірно, знову побачити вас усіх 4-6 вересня на "Чарівній долині" у Родатичах, разом відчути фестивальний драйв і просто радіти життю та улюбленій музиці.

До зустрічі друзі, ви- це любоу!

 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить