20200806 182708 0001

Metal East: Нове Коло переноситься на 2021

Фестиваль Metal East: Нове Коло 2020, що мав відбутися на прикінці цього літа, на жаль не відбудеться цього року, проте відбудеться наступного, і вже почав відкривати деталі лайн-апу. Зокрема, на фестивалі 2021 зіграють Grave, Saor, Darvaza, Nokturnal Mortum і деякі інші команди, що були збережені з цьогорічного складу.

 

«Ми до останнього сподівалися, що, незважаючи на всі обставини, Metal East: Нове Коло зможе відбутися у 2020 році. Але зараз ми змушені прийняти непросте рішення: на сьогоднішній день вже зрозуміло, що проведення фестивалю наприкінці серпня не є можливим у тому форматі і масштабі, який був запланований, і на який заслуговує кожен із вас».

- організатори Metal East: Нове Коло.

 

Всі придбані квитки на фестиваль 2020 залишаються дійсними на наступний рік, а кожен збережений квиток допоможе продовжити підготовку Metal East: Нове Коло у наступному році. Для всіх, хто вирішив не повертати квитки, а використати їх у 2021, будуть запропоновані невеликі бонуси. Інформація про це з’явиться найближчими днями разом із варіантами обміну та повернення квиктків.

Metal East: Нове Коло 2021 пройде з 28 по 30 травня у традиційному місці – Харків, Арт-завод «Механіка».

 

Вже оголошенні учасники: Grave, Saor, Fuath, The Ruins Of Beverast, Darvaza, Sarkrista, Nokturnal Mortum та інші.

 

Квитки з'являться у продажі найближчим часом.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com